Witaj na forum

Propozyzcje - Zmiany na stronie

Dragomir - Pon Wrz 03, 2007 4:18 pm
: Temat postu: Zmiany na stronie
Witomir z Pomściborem podczas wizyty w Radomsku "podpisali" sojusz z Zadrugą, wiadomo o co chodzi chyba nikt się nie sprzeciwia

i teraz następująca propozycja do przemyślenia, przydał by się na stronie jakiś dział co do sojuszników itp może jeszcze jakieś pakty o nieagresji czy pomocy na pokazach, wspólne treningi itp

poruszcie głowami :) burza muzgów
Bratomir - Czw Wrz 06, 2007 6:12 pm
:
no ale o czym tu myślec? przegrzebie foldery znajde buttony dorobie "Sojusze" Pawlo zaanimuje i można uzupełnić o zadruge i czekać na kolejnych:)
Pomścibor - Czw Wrz 06, 2007 6:19 pm
:
jesli juz to "sojusz", przynajmniej narazie, Radziech mial sie kontaktowac z Toba Bratomirze i z Dragiem w sparawie strony, a jak nie to moze sie sami do niego odezwijcie czy co tam
Dragomir - Pią Wrz 07, 2007 7:54 am
:
zaraz wrzucę butony na serwer bo kilku zmian dokonywałem
http://www.wierczanie.pl/menu.fla
Dragomir - Pią Wrz 14, 2007 4:21 pm
:
Teraz do galerii można wejść przez
www.galeria.wierczanie.pl

i na forum przez
www.forum.wierczanie.pl

będzie to trochę wygodniejsze :)
Dragomir - Nie Wrz 16, 2007 8:33 pm
:
Dodano prawy pasek na stronach głównych w którym to wyświetlamy 4 losowe fotki z naszej galerii :)
jeżeli ma ktoś pomysł na zajęcie jeszcze tego miejsca to piszcie

2 sprawa to Wilkomir prosił jakiś czas temu co by powycinać mu piwko z łapek na zdjęciach z ciechanowa no i proszę
jeżeli coś pominąłem to dawaj linka
Nierad - Nie Wrz 16, 2007 8:49 pm
:
Mam oryginał! Wilkomir będziesz moim niewolnikiem teraz! :twisted:
Wilkomir - Sro Wrz 19, 2007 6:42 am
:
O kurde prosze nieee !! :D Spoko, dzięki Dragomir.
Dragomir - Czw Wrz 20, 2007 12:09 am
:
No teraz mamy najnowsze forum na rynku z serii forum przema :) trochę administracja ma roboty co by je poustawiać ale powoli damy radę :queen:

uaktualnijcie sobie profile, powpisujcie daty urodzin bo na forum jest całkiem ciekawa sprawa :)
Dragomir - Czw Wrz 20, 2007 7:22 pm
:
Dodałem kilka for do użytku dla wszystkich łącznie z rekrutacją do której na ciągnie link z naszej strony
http://wierczanie.pl/index.php?akcja=dolacz

Uaktualniłem prawa także kto sie nie zapoznał ma już taką możliwość
http://wierczanie.pl/index.php?akcja=prawa

dodałem obrazki rang nad avatarami po lewo :) podziwiajta
Dragomir - Pon Paź 01, 2007 5:19 pm
:
dodana została grupa Zadruga świeci się na kolor niebieski
dodane zostały obrazki grup, możecie zmieniać sobie już w profilu, jeżeli ktoś ma lepszy pomysł na obrazek to niech robi ja zamieszczę
Dragomir - Sro Paź 03, 2007 7:22 pm
:
skasowałem pająka może mu ktoś puścić eske że już nie ma go oficjalnie
potrzebny jest buton który miał zrobić Rościgniew pdt. Sojusze
trzeba zrobić intro jak pisał Radziech (mapa ziem i po kliknięciu na nasze logo strona nasza, czy Zadrugi)
Trzeba zrobić coś z linkami które są na stornie głównej, muszą być widoczne ale mogą się bardziej wtapiać , podrzucać pomysły
Rościgniew - Sro Paź 03, 2007 8:41 pm
:
buttona spokojnie zrobię ale chwilowo mnie gonią terminy w robocie i nie mam czasu na nic programuje po 12 godzin na dobę już prawie i się wyrobić nie mogę. Jak tylko znajdę moment to zmontuję. Możnaby na stronie głównej te jakieś coś flashowego zmontować tylko trza by pomysł dobry. Coś mi się kołacze ale muszę mieć chwilę czasu i jakieś grafiki
Bratomir - Czw Paź 04, 2007 1:59 pm
:
ej to wersja strony zostaje ta co robiłem dla Zadrugi? No oczywiście z małymi poprawkami. Czy robić taką jak nasza, tylko np. logo inne bogowie w menu itd?
Rościgniew - Czw Paź 04, 2007 4:02 pm
:
to już chyba oni muszą zadecydować. Radziechu lub ktoś kto czyta to może jakieś pomysły bo chęć jest tylko nie wiadomo co zrobić. Ja pomału myślę nad stroną startową i mam pewną koncepcję już. Ale zobaczymy jak to wyjdzie. Po weekendzie się wezmę za to a przycisk wypocę jakoś dzisiaj.
Dobromiła - Czw Paź 04, 2007 5:39 pm
:
Jeśli mogę się wypowiedzieć.... To wersja którą udało mi się wymusić na Nielubie żeby mi pokazała jest genialna :) Więcej zieleni i w ogóle ;) (Nie, nie mam słabości do lasów, zieleni itp, itd...) Także ta wersja którą zrobiłeś Bratku o wiele bardziej przypadła mi do gustu i jest naprawdę świetna ;)
Radziech - Czw Paź 04, 2007 11:16 pm
:
działaj dalej Bratomirze
Dragomir - Sob Paź 06, 2007 10:36 am
:
na forum mamy prywtną galerie taką tylko dla nas jak ktoś chce skorzystac to macie linka
nie wiem gdzie go umieścić
a i propozycje kategorii zdjęć też poproszę

http://www.forum.wierczanie.pl/album.php
Rościgniew - Pią Kwi 11, 2008 9:08 am
:
kto na ostatnim wiecu spisywał prawa?? Może niech się nieco zepnie i na stronkę wrzuci albo podeśle do mnie to ja wrzucę, bo poustalane było co nieco a na stronie dalej stara bida.
Dragomir - Wto Lip 01, 2008 8:26 am
:
Starą galerie już można skasować? bo ja cały czas dostaje rejestracje z niej od botów.
Rościgniew - Wto Lip 01, 2008 9:28 am
:
myślę że chyba można. Oby ta co teraz jest nie poszła w pizdu
Bratomir - Wto Lip 01, 2008 10:47 am
:
można można, zdjęcia są z innego katalogu ciągnięte