Witaj na forum

Tylko Wierczanie - obecne sprawy sojuszowe

Rościgniew - Pon Sie 25, 2008 3:52 pm
: Temat postu: obecne sprawy sojuszowe
witojcie
Się porobiło!! Dziś napisał do mnie Radziech z Zadrużan Wierczańskich. W dosyć długiej rozmowie opisał wszelakie postępowania niejakiego Witolda odkąd nasze ścieżki się z nim rozstały. Nieco kolega Witek nakombinował nie ma co. Tak czy siak już został lub wkrótce zostanie wykluczony z drużyny najemnej. Radziech zaproponował wspólne spotkanie i wznowienie dawnych sojuszy i dodatkowo pogodzenie się z najemnymi gdy Wita już u nich nie będzie. Dogodnym terminem ma być organizowane ok 20 września święto plonów, które chłopaki planują zrobić w Zduńskiej Woli. Ludzie jeszcze nie są powiadomieni ale możliwe, że święto będzie całkiem okazałe i owocne w walki, gdyż jeżeli wszystko by dopisało to zjadą:
- my
- Zadruga Wierczan
- Najemna Zduńska Wola
- Szczerców
- Turek

Chyba tyle. Napiszcie co sądzicie o tym wszystkim. Wszelkie przemyślenia mile widziane. Jak nie wiecie co pisać to chociaż wpiszcie "nieźle" czy coś w tym stylu żeby było wiadomo że wszyscy przeczytali i się zgadzają lub nie!!!!!!!
Bratomir - Pon Sie 25, 2008 4:56 pm
:
nieźle hehe

nie no z tego co usłyszałem to Hudy z Lutkiem i Witkiem mieli spotkanie w weekenda ale o szczegóły pytaj ich. najlepiej pogodzic sie ze wszystkimi :cheers:
Dragomir - Pon Sie 25, 2008 5:03 pm
:
hudego i lutka nie widze od wczoraj na gg więc śmiem twierdzić iż nie żyją, zostali podstępnie zaciukani przez najemną
Lutobor - Pon Sie 25, 2008 5:32 pm
:
No byliśmy i mamy sie dobrze:P
Rościgniew - Wto Sie 26, 2008 1:03 pm
:
Coś szczegółów bo to co napisałem to jest wersja Radziecha. Jaka jest druga strona medalu chociaż w 3 krótkich żołnierskich słowach?

PS pewnie że fajnie by się było pogodzić ze wszystkimi i mieć ekipę okrutną, ale do tego trza chęci i ludzi rozsądnych.
Pomścibor - Wto Sie 26, 2008 1:54 pm
:
Wito o Wierczanach z Radomska nic nie wspominal. O najemnych mowil tyle ze wyjebali go za to ze chce robic oprocz wczesnego trzynastki. i tyle wiem. napisz no tez wiecej szczegolow co on nakombinowal.
Rościgniew - Wto Sie 26, 2008 2:02 pm
:
myślę że chyba nie ma tu do końca co pisać wszystkiego. Najprawdopodobniej będę w piątek w Zduni to może się spotkamy na mini wiecu i przedyskutujemy to co leży i jakieś zadania powyznaczamy. Przemyślę wszystko i wieczorem albo od rana zrobię temat z wiecem bo dawno już nie było.

PS odnośnie tego robienia późnych to wyszło ponoć tak że Wit miał jechać z najemną gdzieś i się z nimi ustawił a nie mówiąc nic wcześniej ich olał i pojechał gdzieś z Sieradzem to się wnerwili i chyba mu postawili ultimatum (tak zrozumiałem z opowieści Radziechowych).
Pomścibor - Wto Sie 26, 2008 2:05 pm
:
w piatek jest ognisko urodzinowe Karoliny na kepinie, wiec jakos trza to bedzie dograc. rzeczony wito tez bedzie na owym ognisku.
Dragomir - Wto Sie 26, 2008 2:06 pm
:
no to w piątek od rana napieradalmy pewnie jak zykle w kuźni, latwimy przyczepkę, plandekę i iine pierdoły, ubezpieczenie nw dla wszystkich co jadą i można na wieczór pogadać
Rościgniew - Sro Sie 27, 2008 8:49 am
:
w sobotę Drago w sobotę. Ja piątek biorę wolny przed Ciechanowem a nie teraz, więc przyjadę pewnie koło 20-21, więc pewnie pogadamy też na spokojnie w sobotę wieczorem przy ognisku jakimś pomniejszym.