Witaj na forum

Imprezy, festiwale, biesiady i inne - Plan wyjazdów 2010

Rościgniew - Czw Sty 14, 2010 3:15 pm
: Temat postu: Plan wyjazdów 2010
Kolejny rok się zaczął i należałoby wymyślić gdzie chcemy jechać. Jak ktoś coś wie to niech pisze.

Imprezy na które myślę że pojedziemy:
- Ogrodzieniec (22-23 maj proponuje udać się cywilnie z ciuchami w bagażniku może się gdzieś zaczepimy impreza w tym roku wygląda bardzo solidnie)
- Drohiczyn (4-6 czerwca jesteśmy zgłoszeni)
- Łódź (2-4 lipca)
- Radomsko (13-15 sierpnia)
- Kalisz (kupała o ile będzie organizowana)
- Mrówki
- Szczerców
- Ciechanów

Imprezy na których nie byliśmy jako drużyna a o które można się pokusić to:
- Atak Morawian na Wiślan - to opcjonalnie
- Sławogród
- Nawia - zaproszenie mamy już x lat i nigdy nie pojechaliśmy :)

jak ktoś wie coś więcej to nich dopisze i będe kombinował dowiedzieć się o terminy coby plan konkretny zrobić.
pozdro
Pomścibor - Sob Sty 23, 2010 3:52 pm
:
ja proponuje grzybowo do tego choc nie wiem kiedy sie odbywa. szukac nie bede bo mam tu ograniczony dostep do neta
Dragomir - Wto Sty 26, 2010 12:05 am
:
Ja proponuje jeszcze dodać
-Zduńska Wola (np. strońsko)
ogólnie przydało by się zrobić imprę w podzięce zadrudze, turką, szczercowianą, kaliszaną za gościnę którą u nich zaznaliśmy
Rościgniew - Wto Sty 26, 2010 8:55 pm
:
hmm ogólnie spoko ale nie wiem jak to kasowo byśmy rozegrali bo nawet na żarcie (trochę kasy trzeba - składków ni ma nadal) no i trzeba by zaplanować miejscówkę w jakimś fajnym terenie do gier terenowych, nie wspomnę żeby się nie trzeba było przeprowadzać po interwencji rolników. Ale ogólnie opcja do rozpatrzenia.

PS niedługo chyba będzie miejscówka pod Warszawą do koczowania :-P (przynajmniej takie są plany i nadzieje)
Dragomir - Wto Sty 26, 2010 9:44 pm
:
No na ta imprezę się jakoś może byśmy ściepnęli niech każdy napisze jak może dorzucić na ten cel i ile? Ja jeżeli nadal będę pracował 100zł wrzucę na ten cel
Rościgniew - Wto Sty 26, 2010 10:19 pm
:
ja jak sądzę ze 300 mogę dać - ale to jeszcze będzie do uzgodnienia w zależności jak mnie kredyt będzie zżerał.
Rościgniew - Wto Lut 16, 2010 8:59 am
:
Na Drohiczyn czas sie zapisać. Ekipa - kto jedzie 4-6 czerwca (długi weekend w tle z bożym ciałem = uwaga na procesje). Chce wysłać już oficjalne zgłoszenie więc potrzeba wiedzieć kto pojedzie i ewentualnie zorientować się jak z transportacją.
kruk - Wto Lut 16, 2010 7:53 pm
:
12-13 czerwca - Ląd nad Wartą
20 - 22 sierpnia Grzybowo. takie propozycje od mojej dawnej drużyny Wici z Poznania.
Dragomir - Sob Lut 20, 2010 2:24 pm
:
na drochiczyn się wpisuje, w pracy zaklepe przy najbliższej okazji
Pomścibor - Sob Lut 20, 2010 4:23 pm
:
drohiczyn wiadomo ze pedze, Krukowe propozycje tez bardzo w pompke (znowu nawalimy wyjazdow co tydzien)
Zacarias - Pon Lut 22, 2010 11:14 pm
:
Drohiczyn- jasna bania.
Co do składek: 100-200 to na pewno. Więcej- jak bogi dadzą.
Rościgniew - Sro Lut 24, 2010 5:49 pm
:
ludzie ogrodzieniec rekreacyjnie - kto chetny 22-23 maj?
Kruku możesz zorganizować jakieś namiary na organizatorów tych imprez co podałeś??
Pomścibor - Czw Lut 25, 2010 5:05 pm
:
na ogorodzieniec najemni jada i z tego co mowili trza sie tam zglaszac kupe wczesniej
Rościgniew - Pią Lut 26, 2010 9:34 am
:
twój post oznacza ze jedziesz czy nie?
Pomścibor - Pią Lut 26, 2010 3:53 pm
:
moj post oznacza ze nie wiem bo moge byc w norge wtedy. a rekreacyjnie to masz na mysli jako terrorysci?
Rościgniew - Pią Lut 26, 2010 8:59 pm
:
nie no weźmiemy stroje i się poprzebieramy. Turystycznie znaczy że nie wiem czy znajdziemy gdzieś kimę. Ogólnie wiem że będzie verthandi i coś wspominałeś o najemnej więc kima powinna być. Turystycznie=bez zaproszenia :-)
Zbyszko - Nie Mar 07, 2010 11:21 pm
:
Dobra- sprawa jest taka z tym Ogrodziencem jesli chcecie wziasc udzial to trza bylo pisac kupe wczesniej.My mamy zaproszenie jako Najemna i mam tez ze 3 miejsca jak cos u nas.Bo mlodzi nie wszyscy pojada-wiadomo matury.Wiec jesli chcecie skorzystac to zapraszam i prosze o kontakt.Na drohiczyn tez oczyw.jedziemy.Co do Moraw nie wiadomo,moze ten Lad jesli Radziech powie ze mozna.No i moze Wolin jak sie uda.A co imprezy wspolnej w podzience Radmosku i Szczrecowowi to tez sie dorzucamy jak cos.Bardzo prosze o szybka odpowiedz z racjie tej ze musze napisac ile luda i namiotow jedzie.Pozdro dla was.
Rościgniew - Wto Mar 09, 2010 9:58 am
:
oki to jedziemy w 3 osoby ja, chudy i wariat
Zbyszko - Czw Mar 11, 2010 10:47 pm
: Temat postu: Ogrodzieniec
Sorry musze zmienic liste okazuje sie ze jedzie od nas prawie wsio az dziw normalnie wiec moge wziasc tylko 2 osoby.Pozdro i wybaczcie glupio wyszlo
Rościgniew - Czw Mar 11, 2010 11:20 pm
:
oki dzięki za info Zbyszku. Więc wg kolejności zgłoszeń jadę ja i Pomstek.
kruk - Sob Mar 20, 2010 6:59 am
:
Kra. co do Lądu, to chyba trza sie będzie pod najemną podpiąć, a w sprawie Grzybowa dobrym kontaktem jest komes mojej byłej drużyny Wici z Poznania - Mariusz Urbaniak tel:509376968. Wici są jednym z organizatorów tej impry.
co do imprez chwilowo nie wiem kiedy i gdzi epojadę, bo wczoraj dali mi wypowiedzenie z pracy :(
Zbyszko - Nie Mar 28, 2010 4:47 pm
:
Witajcie.No my na Lad jedziemy,nie wiem jeszcze ile osob,ale jedziemy.Wprawdzie zwrotu za dojazd nie dostaniemy ale moze byc calkiem mila impreza.Co do Grzybowa to mozna sie zastanwoic i jechac wspolnie.Nie wiem czy sie wybieracie na Morawy to polowa maja jest.My wciaz sie zastanwiamy bo to kawal drogi a kasy za dojazd nie daja,moze cos dorzuca?To wtedy bylo by ok.Ale jak cos to zapraszam z nami,wiem ze u nas nie wszyscy pojada wiec tym bardziej mozna sie ugadac.
Rościgniew - Pon Mar 29, 2010 12:58 am
:
proponuję naradę z najemnymi we wspólnie zaplanowanym terminie najlepiej we w święta wielkanocne w sobotę co sądzicie coby określić co jak ki kiedy co sądzicie??

sorki za ten termin "wspólnie zaplanowany" ale jakby dało radę to chętnie jak nie to chłopaki mi przekażą wieści na gg czy jakkolwiek ale trza się myśle spotkać i obgadać kwestie wszelakie. Na morawy chyba nie jedziemy no przynajmniej ja :
Rościgniew - Sro Mar 31, 2010 9:49 am
:
Wymyśliłem szlak na wyprawę :) jeżeli będą chętni oczywiście. Termin do obgadania ale jest kawałek drogi do przejścia, no i ktoś by musiał nas kawałek podrzucić. Oglądałem mapy i zauważyłem że jakby się weszło w las w Izabelowie to lasami można dojść aż nad samo Jeziorsko. Do przejścia jest kawałek jakbymy chcieli iść i wracać a innej akcji nie dopuszczam, to wyprawa z piątku na niedzielę by chyba była, tzn. w piątek rano ruszyć i w niedzielę powrót - 2,5 dnia łażenia i koczowania po lesie. Kto chętny by był?? Termin jeszcze ustalimy.
Zbyszko - Sro Mar 31, 2010 12:00 pm
:
Informuje ze ponoc rusza Sierakow,jednak nie mam tam zadnych namiarow a z tego co wem wy tam byliscie.Moze ktos od was cos wie na ten temat.Grzybowo pod koniec Sierpnia jak cos jest.Pozdrawiam
Dragomir - Sro Mar 31, 2010 4:35 pm
:
na wyprawę do jeziorska chętny :) Zbyszko, już piszę do Belizara z zapytaniem
Bratomir - Czw Kwi 01, 2010 9:41 am
:
Co do wyprawy to gadałem na razie z Lutkiem i Małym. Lutobor był raczej na tak, no tyle że wtedy jeszcze nie wiedziałem o opcji z Jeziorskiem, więc trza by pytać raz jeszcze. Z Jendrem będę się widział pewnie w święta, on teraz nie ma dostępu do internetu chwilowo bo mu ponoć pokradli kable na wsi:P Z tym Jeziorskiem będzie kupa łażenia, choć w sumie to 'wyprawa' :)
mopek - Pią Kwi 02, 2010 12:38 pm
:
Jak dojdziecie do Jeziorska dajcie znać podjade tam sie spotkam z wami :P
Zacarias - Sob Kwi 03, 2010 5:09 pm
:
Na Jeziorsko jak najbardziej. Bydziem grzybiarzy straszyć! :D
kruk - Wto Kwi 06, 2010 1:41 pm
:
a z innej beczki: jedziemy, a właściwie czy pojawiamy się na pikniku histerycznym w zduni 2-3 maja 2010?
Rościgniew - Wto Kwi 06, 2010 8:55 pm
:
ja najprawdopodobniej będę miał inne plany na ten czas
Zacarias - Wto Kwi 06, 2010 9:16 pm
:
A ja się pojawiam. Pogadam we najbliższy wtorek z późniakami, zobaczę, czy zaproszą :)
Zbyszko - Czw Kwi 08, 2010 12:00 pm
:
My sie na pewno nie pojawimy.Sorry ale raz ze wyjazdy a poza tym chyba nie warto robic z siebie idioty znajac poprzedni jaki sie odbyl i w jaki sposob.
Pomścibor - Pią Kwi 09, 2010 1:40 pm
:
dzwonil do mnie wlasnie w tej sprawie Radek, szuka kogos od nas kto by impreze (dzial wczesniakow :P )poprowadzil, jakas kasa by za to podobniez byla. generalnie jak ktos chce niech sie kontaktuje z Radkiem, mnie sie nie wydaje osobiscie zebym znalazl na to czas wiec odpadam.
Dragomir - Pią Kwi 09, 2010 10:54 pm
:
Popieram w całości postawę Zbyszka dodatkowo dołożę do pieca że jakiś czas temu wyczytałem o tej imprezie info w gazecie i było wypisane iż będą wcześni też a my o niczym nie wiedzieliśmy, najpierw się ludzi załatwia dopiero daje info, ja nie mam zamiaru w tym pośmiewisku uczestniczyć.
Rościgniew - Wto Kwi 13, 2010 9:37 am
:
Dostaliśmy właśnie zaproszenie na IV Łódzką Wioskę Historyczną. Mam nadzieję że wszyscy są za wyjazdem i mogę spokojnie nas zgłaszać. Termin 2-4 lipca.
kruk - Sro Kwi 14, 2010 8:25 pm
:
jak dożyję i mni ekrew nie zaleje na sieradzkich późniaków to będę;)
Zacarias - Czw Kwi 15, 2010 9:50 am
:
Jestem za!

"Rzymianie, rzymianie, bez rączek i bez nóżek" :x
Rościgniew - Sob Maj 08, 2010 11:09 pm
:
Ogrodzieniec upadł śmiercią naturalną - Pomstek na obczyźnie, ja nie dam rady jechać. Najbliższa impreza Drohiczyn (przynajmniej jak dla mnie) i mam nadzieję że kwestie logistyczne nie pójdą nam w pizdu.
Zacarias - Pon Maj 17, 2010 8:38 pm
:
Oczywiście na Sadybę też zaglądamy? :)
kruk - Wto Maj 18, 2010 1:47 pm
:
a co z Drohiczynem w tym roku? wybieramy się?
Rościgniew - Wto Maj 18, 2010 4:06 pm
:
więc jeszcze raz wszystko zbierając do kupy sprawa wygląda tak:
Drohiczyn (4-6 czerwca)
Łódź (2-4 lipca)
Mrówki (30 lipca - 1 sierpnia)
Radomsko (13-15 sierpnia)
Ciechanów (3-5 września)

Szczerców jeżeli będzie to też chętnie się udam. Chwilowo muszę szybko zakupić nowe autko bo się z fordziną rozstałem i mam nadzieję że do Drohiczyna zdążę bo będzie dupa.
Zacarias - Sob Maj 22, 2010 11:06 am
:
A Ląd? 11-13 czerwca?
Rościgniew - Nie Maj 23, 2010 7:23 pm
:
dla mnie Ląd odpada gdyż mam w tym czasie zaproszenie na wesele. Jak ktoś chce jechać to ogólnie musi sobie jakoś poradzić. Przypomnę tylko że nie jesteśmy tam oficjalnie zgłoszeni.
Rościgniew - Pon Maj 31, 2010 10:24 pm
:
Odnośnie Drohiczyna - wyjazd jest planowany w granicach godziny 14 może z małym hakiem, gdyż czekamy na Draga aż skończy robotę. Od rana podjęte będą akcje typu pakowanie i zbieranie sprzętu i możliwe że naprawa tego co zepsute i da się naprawić "na szybko", plus kontakt z Najemną by wszystko dobrze zgrać w czasie i wspólnie się spakować. Mam nadzieję że nie wyjdą jajca żadne z autem bo będzie lipa. Tak czy siak wstępnie fajnie jakby mi ktoś pomógł w zapakunku - tu liczę na Domorada bo chyba tylko w 3 sztuki jedziemy. Kontakt będzie najprawdopodobniej w środę wieczorem bo będzie już wiadomo co z transportem. Kruku dopytywałeś się coś o wyjazd jedziesz? bo nie ma informacji żadnej - jak będzie czym to oczywiście z Sieradzewa Cię zabierzemy. No to miejmy nadzieję że wszystko wypali i oby było mniej wody niż w zeszłym roku.
Zacarias - Sro Cze 02, 2010 11:06 am
:
Kruk zatonął w HołOpolu. Ja pomogę Ci z pakowaniem, O ILE w czwartek Ty pomożesz mi z tarczą :P
Rościgniew - Sro Cze 02, 2010 12:19 pm
:
spoczko - damy radę oby pogoda jeno dopisała
Zacarias - Sro Cze 02, 2010 1:52 pm
:
Bieresz płytę KAT-a, da? :D
kruk - Pon Cze 07, 2010 7:35 am
:
no i zatonąłem nie tyle w opolu, co potem u rodziców w dąbrowie:( nidługo postaram sie streścić swoje spostrzeżenia odnośnie opolskich butów, bo cieawe rzeczy wyszły.
Rościgniew - Pią Cze 18, 2010 2:25 pm
:
Druzja nasze ze Szczercowa ozwali się na forum w Zadrudze i zapraszają do siebie 27-29 sierpnia - myślę że pozycja obowiązkowa coby do nich pojechać. Przewidują budowę wietnicy w tym czasie - cokolwiek to oznacza i z czymkolwiek się wiąże powinniśmy tam być i pomóc. Poza tym pewnie ubaw jak zwykle :)
Dragomir - Sob Cze 19, 2010 1:38 pm
:
ja mam nadzieje ze sie ze wszystkim obrobie i pojadę :)
bojmir - Sob Cze 19, 2010 5:33 pm
:
Dragomir napisał/a:
ja mam nadzieje ze sie ze wszystkim obrobie i pojadę :)

sława
chcemy własnymi ręcyma postawić "altankę na grila" taką bude na posiadówy, na wiece, se wymyśliłem wiecnice. Drzewo się koruje, żyto na dach rośnie.... może co wyjdzie
kruk - Pon Cze 28, 2010 10:24 pm
:
czołem ponownie. jakie ustalenia odnośnie wyjazdu na ŁWH?jest ktoś, kto mógłby zabrać nas z sieradza z namiotem i sprzętem bojowym?
Dragomir - Wto Cze 29, 2010 8:58 am
:
Jedziecie w 2 osoby? wypiszcie listę osób chętnych i jakoś to rozplanujemy na pewno.
Ja jade :)
kruk - Wto Cze 29, 2010 10:13 am
:
jest taka opcja, ale możliwe że znów pojadę sam.tak czy siak gratów przybyło, niestety mało poręcznych do transportu jak namiot i kije do niego.
Dragomir - Wto Cze 29, 2010 10:48 am
:
no z transportem raczej nie powinno być problemu :)
Rościgniew - Sro Cze 30, 2010 8:32 am
:
właśnie więc dopinając wszystko na ostatni guz kto jedzie? Z tego co się spodziewam (poprawiajcie jak się gdzieś mylę):

- Rościgniew
- Dragomir
- Pomścibor
- Becia
- Domorad
- Lutobor
- Kruk 1 lub 2
- Klaudia (ale to raczej wielka niewiadoma)
- nie z nami ale podpięci pod nas Ala z facetem co kiedyś w Verthandi byli

Od razu mówię że przyczepka jest niedostępna gdyż pojechała na wakacje z kimś więc trza się będzie jakoś w kombiacze zapakować co już mamy nieco przećwiczone - pisajta więc dokładnie kto i w ilu chce pojechać bo trza jakoś logistykę rozplanować.
kruk - Sro Cze 30, 2010 10:18 am
:
jadę samojeden, niestety :cry: . i mam takie pytanie: jak stoimy z namiotami? bo wolałbym jechac zbrojny, a ze wszystkim jak mówiłem (kolcza, tarcza, namiot kije) nie jestem w stanie ruszyć się do zduńskiej. kiedy planujemy wyjazd?
właśnie przeczytałem plan imprezy i nie wiem, czy jechać zbrojnie...kto od nas jedzie z bronią i pancerzem?
Rościgniew - Sro Cze 30, 2010 12:12 pm
:
Spokojnie Kruku jedziemy w piątek popołudniem wczesnym jak sądzę żeby sobie dobrą miejscówkę wybrać. Po ciebie podjadę i zabierzemy wszystko co tam masz do wzięcia. Od nas z walczących będą: ja, Pomstek i najprawdopodobniej Domorad. Jak nie będzie co zbrojnie robić ro sobie sami się popśtykamy i jak znam życie zaraz zleci się reszta i będzie bitka najfajniejsza na ŁWH, której nie ma w planie imprezy :)
Dragomir - Czw Lip 01, 2010 7:16 am
:
co do godziny wyjazdu to ja opóźniam swoją osobą go trochę bo kończę robotę o 15:30 ale mam nadzieje się chociaż godzinę wcześniej urwać
mopek - Czw Lip 08, 2010 1:01 am
:
Panowie i pany

zmiana terminu mrówek

6 - 8 sierpień

erdecznie zapraszamy jak rok temu.

Podajcie mi przykładową ilość osób. Ale to na gg bo zapominam o waszym forum raczej :alien:
Dragomir - Czw Lip 08, 2010 3:13 pm
:
ja przykładowo bym chciał szkoda że tydzień przed radomskiem, nie będzie chwili wytchnienia :)
Rościgniew - Pią Lip 09, 2010 9:39 am
:
ano ja też się piszę wpisywać kto jeszcze.
Pomścibor - Pon Lip 12, 2010 2:02 pm
:
przesłane dzisiaj przez Radziecha:

http://www.zadruga-wierczan.pl/sadyba.html
Zacarias - Pon Lip 12, 2010 9:49 pm
:
No. Do mrufkuf i na sadybę obowiązkowo :)
Rościgniew - Wto Lip 13, 2010 11:45 am
:
Jak postawią tę ścianę za obozowiskiem na sadybie to będzie w pytę klimat :)
mopek - Pią Lip 16, 2010 4:42 pm
:
Witam wszystkich serdecznie!
Chciałbym Was zaprosić na Mrówki.
6 – 8 sierpnia
Jest to impreza mająca na celu wyłącznie relax i odpoczynek. Mamy lasy, piękne jezioro z czystą wodą. Jedziemy tylko po to by dobrze się pobawić. Oczywiście dla walczących też się coś znajdzie – mały trening dobrze nam zrobi.
W kwestii organizacyjnej: niestety z braku jakiegokolwiek sponsora i pieniędzy możemy jedynie udostępnić miejsce. Postaramy się kupić jakąś kaszę i kiełbaski… na więcej nas po prostu nie stać. Wybaczcie. Jeśli to nie będzie dla was problemem weźcie jakieś swoje jadło i alkohol miejsce na ognisko jest i wszystko co potrzebne. Mamy bierzącą wode oraz łądne toalety.
W razie jakichkolwiek pytań – piszcie do wujka mopka. Gg 2402545 tel 693 – 110 - 735
Pozdrawiam!
Rościgniew - Pon Sie 09, 2010 9:21 am
:
Dostaliśmy oficjalne zaproszenie na Ciechanów. Kto chce jechać wpisywać się bo trza wysłać im oficjalne zgłoszenie. Termin 3-5 września.

Skład na Sadybę 13-15 sierpień (wstępny - kto jeszcze chce niech się dopisuje):
- Rościgniew
- Dragomir
- Domorad
- Sigrid (biorę ją z wawy prawdopodobnie)

Skład na Szczerców 27-29 sierpień (wstępny - kto chce jechać niech pisze)
-Rościgniew
-Dragomir
-Domorad
-Becia
Dragomir - Wto Sie 10, 2010 12:00 pm
:
ciechanów ja oczywiście, resztę potwierdzam.
Co do wzięcia z mojej strony autka na ciechanów to na razie sprawa wygląda tak że muszę naprawić sworzeń bo inaczej nam koło może ulecieć a wolał bym nie wkładać kasy w to auto już bo chciałem spylić więc pisz Rościgniew jak ty się na to zapatrujesz
Dragomir - Czw Sie 12, 2010 10:57 pm
:
na sadybę domorad nie jedzie z tego co rozmawiałem na gg
Dragomir - Pon Sie 23, 2010 1:02 pm
:
Na szczerców mogą jechać chyba wszyscy bo blisko jest więc 2 furki pewnie mogą jechać, chyba że nie będzie przyczepki :)
co do Ciechanowa, Rościgniew nie będzie przyjeżdżał do zduńskiej bo ciechanów ma pod nosem więc nie ekonomicznym by to było więc jadę ja i mogę zabrać 4 osoby, kolejność zgłoszeń będzie decydująca jeżeli się okaże że przekroczymy limit
Dragomir - Pon Sie 23, 2010 1:14 pm
:
Skład na Ciechanów:
1- ja
2 - Dalebora (Klaudia)
3 - ?
4 - ?
5 - ?
Zacarias - Sob Sie 28, 2010 11:51 am
:
To którego na Ciechana?
Dragomir - Nie Sie 29, 2010 4:17 pm
:
Kilka postów wyżej masz napisane :)
Rościgniew napisał/a:
Dostaliśmy oficjalne zaproszenie na Ciechanów. Kto chce jechać wpisywać się bo trza wysłać im oficjalne zgłoszenie. Termin 3-5 września.

Zacarias - Nie Sie 29, 2010 8:47 pm
:
Oj tam, oj tam. Ja będe jechał, ale ze znajomą, jej autem :)
Rościgniew - Pon Sie 30, 2010 8:26 am
:
dobra jako ze Becia i chudy nie jadą to zgłaszam 5 osób.
Zacarias - Pon Sie 30, 2010 1:20 pm
:
my jednak nie
Dragomir - Sro Wrz 01, 2010 7:35 am
:
aktualizacja składu:
1- ja
2 - Dalebora (Klaudia)
3 - Koleżanka Dalebory
4 - ?
5 - ?

jeszcze 2 miejsca wolne
Rościgniew - Sro Wrz 01, 2010 10:51 pm
:
Dobra to jesteśmy zgłoszeni w 4 osoby jak jeszcze ktoś dojdzie to też się nic nie stanie bo zawsze Ragnar ma pewien zapas. Przyczepka nagrana Drago numer masz zdzwoń się w czwartek czy w piątek rano żeby dograć szczegóły. Jak znam życie to będzie jak zwykle problem z kłódką i pewnie plandeką (ew. pasami do mocowania bo nie wiem gdzie są) jak coś to do wszystkiego się dorzucę oczywiście. Ja wyruszam po robocie czyli ok 17 (18:30 - 19 powinienem już być na miejscu w zależności od korków). Pamiętaj by wziąć moje rzeczy (sprawdź czy wszystko jest - buty, pas z kaletkami, 2 koszule wełniane, owijki, 1 krajka - drugą mam, spodnie nie ważne bo mam nowe, sprzęt bojowy {hełm z wytłumiaczem, rękawice, karwasze, preszywa, kolcza, tarcza i miecz} - jakby czegoś nie było to zaglądnij do mnie do chaty. Skompletuj najlepiej wszystko w czwartek bo moja starsza już do roboty chodzi). Dobra chyba tyle.
Rościgniew - Pon Wrz 06, 2010 10:09 am
:
no to sezon zakończony. Szczęśliwie w Ciechanowie mieliśmy super pogodę i ogólnie wyjazd bardzo fajny. Przez jesień i zimę polecam jakąś drobną produkcję rzeczy na sprzedanie - może w końcu ruszym z kramem internetowym i nową stronką bo czasu będzie już teraz nieco więcej coby wszystko ogarnąć. Pozdrawiam.