Witaj na forum

Wyjazdy 2013 - 29-30 czerwiec 2013 Wilczyn (pomoc dla Turów)

Rościgniew - Wto Maj 14, 2013 9:13 am
: Temat postu: 29-30 czerwiec 2013 Wilczyn (pomoc dla Turów)
Tak jak na wiecu mówiłem trza Mopkowi pomóc w organizacji dni Wilczyna. Nagrodą ma być dofinansowanie Mrówek, które zawsze były przefajną imprezą.

Termin 28-30 czerwca

Fajnie jakby pojechało od nas jak najwięcej osób z tym, że impreza będzie ostro pokazowa i fajnie jakby każdy lub znaczna większość miała jakieś zajęcie. Będzie okazja żeby przećwiczyć pokazy rzemieślnicze na żywo. Ogólnie trzeba zorganizować to tak aby nie było zbyt wielu ludzi co stoją i dłubią w nosie. Ma być przejście przez miasto i jakieś tam pewnie pokazy walk. Później wracamy do skansenu i każdy dłubie swoje sprawy i rozmawia z ludźmi.

Napiszcie kto chce jechać i czym mógłby się zająć. Ja z Wariatem najprawdopodobniej zajmiemy się kuciem jakichś pierdół i może spróbujemy coś z brązu odlać.

Mirosława:
Ja też jadę. Mogę wystawić kram z rękodziełem, o ile będzie zgoda oraz robić pokazy filcowania, przędzenia wełny na wrzecionie, naalbindingu. No i we wszystkim, co potrzeba, chętnie pomogę. :)
Dragomir - Pon Cze 03, 2013 8:59 am
:
Odpadam rodzinne uroczystości :cry:
Jaksa - Pon Cze 03, 2013 9:36 am
:
ja z rodziną wybieram się na Mrówki. Razem z Kvedulfem będziemy wyciskać olej. Skończyliśmy montowanie naszej maszyny. Ja mogę ewentualnie jeszcze wytłaczać wzorki w skórze.
Rościgniew - Pon Cze 03, 2013 10:50 am
:
To jeszcze nie są faktyczne Mrówki bo takowe mają się chyba odbyć gdzies w sierpniu o ile niczego nie pomyliłem. Jak ten pokaz pójdzie ładnie to mają być jakieś granty na faktyczne nasze spotkanie w skansenie. Oczywiście wszelkie pokazowo/rzemieślnicze rzeczy są jak najbardziej mile widziane.
Radziech - Pon Cze 03, 2013 12:12 pm
:
planowalismy Mrówki, dwie nie obskoczymy
mopek - Pon Lip 01, 2013 9:54 am
:
http://www.speedyshare.com/hMmYP/MROWKI.rar
Morunn - Czw Lip 04, 2013 12:52 am
:
foty picasa : https://picasaweb.google.com/MORUNN.PGD/Wilczyn2930062013