Witaj na forum

Pod Świętym Dębem - Bractwo Rycerskie Ziemi Sieradzkiej - propozycja połączenia.

kruk - Pon Cze 10, 2013 11:13 am
: Temat postu: Bractwo Rycerskie Ziemi Sieradzkiej - propozycja połączenia.
Słuchajcie, wczoraj po koncercie jara i parcivala , Kaszka z BRZS podała pomysł, abyśmy połączyli siły w ramach jednego stowarzyszenia. BRZS mają osobowość prawną, ale w tej chwili za mało ludzi, by coś działać. do tego dobre kontakty w muzeum sieradzkim i stałe miejsce spotkań na skansenie. zapraszaja na spotkaie na nim, w dogodnym dla nas terminie.
Dragomir - Czw Cze 13, 2013 7:05 am
:
Od razu przypomina mi się BKS, ale jeżeli ktoś uważa że warto i coś nam to da to można pomyśleć
Dragomir - Czw Cze 13, 2013 7:05 am
:
PS. Diabeł zrobił na niej wrażenie? ;)
Jaksa - Czw Cze 13, 2013 7:17 am
:
spotkać się możemy w tej sprawie.
Moim zdaniem nie ma co myśleć o łączeniu drużyn (ostatnie wydarzenia pokazały do czego to może prowadzić). Stowarzyszenie na zasadzie luźnego wspierania się przy organizowaniu różnych imprez oraz ułatwienie życia przy sponsorowanych pokazach (wystawienie faktury).
kruk - Czw Cze 13, 2013 12:58 pm
:
generalnie o to właśnie chodzi, aby móc legalnie obstawiać imprezy w rejonie. BRZS ma za mało ludzi i możliwości rzemieślniczych aby coś więcej pokazać.
Rościgniew - Czw Cze 13, 2013 1:17 pm
:
Wspomnienia z udziału w takich rzeczach wszyscy mamy podobne i raczej negatywne. Przypomina mi się jeszcze z czasów BKS (czy jakkolwiek się ten twór nazywał) że prawdopodobnie są ustalone składki, których postanowiliśmy nie płacić u nas, kasa wydana ze stowarzyszeniowych musi być zaksięgowana a to co się kupi jest własnością stowarzyszenia czyli ani nasze ani ich itd. DObry punkt do następnego wiecu żeby to przedyskutować. Większość zadecyduje.
Miłosława - Czw Cze 13, 2013 1:39 pm
:
Ja też uważam podobnie, na Kupale w Szczercowie pogadajmy o tym, bo będziemy praktycznie wszyscy.
Kvedulf - Czw Cze 13, 2013 4:50 pm
:
Ja tez mam teraz mieszane uczucia co do wszelkich mariaży, ale pogadać nie zaszkodzi