Witaj na forum

Propozyzcje - Szarawary poszukiwane

Rościgniew - Sro Lut 26, 2014 11:08 pm
: Temat postu: Szarawary poszukiwane
Ma ktoś może jakiś sensowny wykrój szarawarów coby na zasadzie ogólnego schematu z wymiarami to naskrobać nawet w jakimś paincie i mi podesłać, bo nie chce marnować materiału na kombinowanie i próby nieudane. Z góry dzięki jak ktoś czymś takim dysponuje. Chodzi o coś prostego a nie wykroje spodni z 100 elementów wyglądające jak puzzle 3D.
Kvedulf - Pon Mar 03, 2014 10:17 pm
:
Ja szyłem według tego wykroju Na dole nogawek wszyłem zwykłą gumę , żeby nie bawić się w marszczenie i wszywanie w te "przewężenie" na dole. Wiem,że to niehistoryczne ale w dłuższych butach tego nie widać.
Długość oczywiście dopasujesz do siebie, Jeśli chciałbyś wszywać w te przewężenia to długosć nogawki (tej szerokiej) musisz skrócić i dobrać tak aby zwężenie zaczynało się mniej więcej za kolanem. Przewężenie jednej nogawki robisz z dwóch trapezów Wymiary według własnej łydki. Aha to jest wykrój na jedną nogawkę, drugą robisz taką samą Więc trochę materiału na to potrzeba. Chyba tyle Pozdrawiam
Rościgniew - Czw Mar 06, 2014 2:44 pm
:
Łosz kruca :) 2m w pasie - srogie spodniszcze. No nic będę walczył. Dzięki za rysunek.