Witaj na forum

Wyjazdy 2014 - Szczodre Gody?

Namir Snowidic - Pon Gru 15, 2014 6:04 pm
: Temat postu: Szczodre Gody?
Siemka. Skoro nie wypalił przemarsz to może warto by pomyśleć chociaż nad jakimś spotkaniem we własnym gronie w nadchodzącym okresie? Szczodre gody tudzież świnta, więc okazja jak ta lala. Co sądzicie?
Rościgniew - Wto Gru 16, 2014 3:00 pm
:
Plan aby się spotkać jak co roku jest. Data też jak co roku czyli 26.12. Spotkanie w formie ogniska jak zwykle i luźnych pogadanek. Miejsce nie do końca wiadome. Landlordowie okolic Marzenina zapraszają do siebie więc pytanie czy każdemu (albo czy w ogóle komuś) taka miejscówka pasuje. Spotkanie luźne by przybić piątki i spędzić chwile wspólnie w czasie rozpoczęcia nowego roku słonecznego. Forma bufetu - kto co przyniesie więc nadadzą się wszelkie podkradzione ciasta, wędliny i inne mięsa i każdy dla siebie alko - poza kierowcami oczywiście. Impreza przynajmniej w założeniach bez najebki całkowitej i noclegu! Wszelkie pomysły i modyfikacje planu dawajcie do przegadania.
Miłosława - Wto Gru 16, 2014 5:24 pm
:
Zapraszamy w nasze skromne progi! Wpisywać, kto i czy pasuje Wam u nas, czy jakieś inne pomysły. :)
Namir Snowidic - Sro Gru 17, 2014 12:40 am
:
Ja ogólnie myślałem nad jakimś piwkiem gdzieś na mieście nawet czy coś, cokolwiek żeby się spotkać, ale wiadome jest powszechnie że ognisko jest zawsze najlepszą opcją! Mi pasuje, choćbym miał na piechotę zasuwać :)
Rościgniew - Sro Gru 17, 2014 9:14 am
:
Ja też się zjawiam
Jaksa - Sob Gru 20, 2014 10:52 pm
:
my odpadamy, spotkanie rodzinne.
Kvedulf - Czw Gru 25, 2014 3:48 pm
:
Witajcie
Fajnie by było się z Wami spotkać ale teraz praktycznie nie ruszamy się już z Bydgoszczy (brzusio coraz większy :D ), więc wszystkiego najlepszego dla Was z okazji Godowego Święta, niech Wam Swaróg sprzyja!
Miłosława - Czw Gru 25, 2014 7:10 pm
:
Dzięki, Aga i Sławek, Wam też niech się darzy w nadchodzącym roku! :)
Namir Snowidic - Czw Gru 25, 2014 7:11 pm
:
Dołączam się do życzeń powyżej, i pozdrów Agę! :)
bojmir - Czw Gru 25, 2014 9:35 pm
:
Szczodrych roków wszystkim!!!
Kvedulfie, co tam na północy wiatry przyniosą, księżniczkę czy woja?
Nasz Ziemowit dzisiaj kończy 12 nockę.
Kvedulf - Pią Gru 26, 2014 11:09 pm
:
Księżniczkę przyniosą :D Ucałuj małego woja od nas.
Ps. Dostałeś moją wiadomość na priva?
bojmir - Sob Gru 27, 2014 9:29 am
:
wiadomość dotarła. pozdrawiamy