Witaj na forum Strona Główna
HomeStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dragomir
Wto Paź 16, 2007 12:03 pm
Festiwal jakiś
Autor Wiadomość
Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Pią Sie 10, 2007 6:30 pm   Festiwal jakiś

Cytat:

jeśli jesteście zainteresowani to na
http://felag-eiforr.com/forum/viewtopic.php?t=604
jest festiwal w ciechanowie tylko trzeba napisać do "rad-an'a"
a tak wogóle to skąd wy jesteście ?

Hopla, Hopla, w butelczynie
Wszelka troska zaraz zginie;
Wietrzyk wieje, woda płynie,
Ryba skacze na głębinie,
Legnę sobie ja pod gruszą,
Niech się smucą ci, co muszą!

:dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf:

Rościgniew 

Wysłany: Nie Sie 12, 2007 2:34 am   

Festiwal jak ktoś przeczytał forum jest całkiem w pytę zaplanowany. JEst żarcie co do kosztów to raczej nic nie zwrócą z tego co czytałem. Mieścina jeżeli się nie mylę jest jakieś 100km nad Warszwką. Jak chodzi o mnie to wolałbym jechać tam niż do Cegłowa organizowanego przez Teodora bo tam cały plan przebiegu imprezy jest jak dla mnie nieco mętny. Drugą kwestią przemawiającą żeby tam jechać to to że to impreza typowo słowiańska więc się swojaków spotka a nie jakąś zbieraninę. Jeżeli się Dragomir w miarę upora z namiotami to optuje za tym żeby się tam udać a nie do Cegłowa bo chyba na obie rzeczy to z przyczyn pieniężno-czasowych się nie wyrobimy. Wpisywać się kogo stać na bilet i kto by chciał pojechać. Ogólnie podejrzewam po cichu że jeżeli osoby zmotoryzowane wyraziłyby chęć jechania to wyszłoby taniej niż pociągiem. Proszę o wpisanie się osób chętnych na ten wyjazd. Przypomnę tylko że to 7-9 września więc już szkoła ale w sumie to pierwszy tydzień więc pewnie lekcje organizacyjne i takie pierdoły.
Jeżeli mamy myśleć o wyjeździe gdziekolwiek to musimy mieć namioty. Szkoda że wszystko spadło na Dragomira. Jeżeli ktoś w jakiś sposób jest w stanie pomóc to się zgłaszajcie szczegóły jak coś Drago poda. Napiszcie ogólnie co sądzicie bo to może być jedna z ostatnich jeśli nie ostatnia impreza na którą będzie można pojechać a nie robimy tego wszystkiego po to żeby w domu siedzieć.

Teraz opinie dawać tu ino szybko bo jak coś to będzie się trzeba tam zgłosić i powiedzieć odpowiednio wcześniej że mamy zamiar przyjechać.

Nie chcę sytuacji że ktoś nie napisze nic bo nie wie co. Niech się wszyscy w tym temacie odmeldują nawet wpisem że nie mam kasy czy coś takiego bo czasem jak jest ważny temat to wpisują się dwie osoby a reszta nie wiem dlaczego nic nie pisze.

Lutobor 

Wysłany: Nie Sie 12, 2007 2:47 am   

W sumie to dobry pomysł i niby to w piątek dopiero sie zaczyna. Chetnie pojade jak dam rade, ale nie wiem jak w szkole bedzie:) zmiana jest to na 100 % sie nie okresle

A po za tym jak to jest z tymi namiotami ile ich jest w planie do uszycia, czy mają byc szyte na maszynie? Bo jak tam to niby jak mielibysmy Dragomirowi pomoc? sam bym wziol na pszeszycie do swojego zakladu ale zdaje sie ze jest nieco za gruby material. Chyba.

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Nie Sie 12, 2007 9:16 am   

nie jest taki straszny ja w domu na takiej małej pierdzącej szyłem, spytaj sie starszych i jakoś może się podzielimy

Zapraszam do portfolio fotograficznego
www.MarcinKulda.pl - fotograf Zduńska Wola

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Nie Sie 12, 2007 9:41 am   

Impreza w porządku tylko też nie wiadomo jak ze szkołą:) ale myśle że nie będzie problemyu

Ryba skacze na głębinie,

Rościgniew 

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 10:12 am   

Nosz w dupę jeża wkurwiać się zaczynam już pomału na coniektórych panowie. Albo kruca coś działamy albo dajemy se spokój z wyjazdami i w huj siedzimy w domu do następnego sezonu bo już mi ręce opadają. Szczerze to mi się nie chce już dzwonić i namawiać każdego z osobna żebyśmy gdzieś pojechali. Nie wiem czy wszyscy się orientują ale na taki zlot trzeba się odpowiednio wcześniej zgłosić i potwierdzić ile osób przyjedzie itd. żeby wiedzieli orientacyjnie ile żarcia przygotować. Bratomir, Lutobor i Dragomir odpowiedzieli cokolwiek. Gdzie jest reszta się pytam internet wam poodcinali czy co jest do huja bo nie czaję. Widzę tendencję niepokojącą że jak coś trza szybko ustalić to kurde jest pizda blada moherowa. Jak się za jakieś 2-3 dni nie wyjaimy to nie pojedziemy i taki będzie finał pewnie sezonu.

Nierad 
Ingvar Karlsson

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 11:13 am   

Jadę.

Rościgniew 

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 1:21 pm   

ze szkołą nie będzie problemu bo jedziemy popołudniem bo Witomir wolnego nie może wziąć w piątek więc luźno. Pozostaje kwestia czy namioty będą gotowe bo w jeden to nie wejdziemy ni huja. W dwa też nie wiem ale już są jakieś szanse. Co do osób walczących to pewnie nasz bez przeszywek nie wpuszczą więc kolejny problem nieco. No ale się zobaczy, może tylko tak sobie pojedziemy.

Pomścibor 

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 1:49 pm   

sory sory ale sponatnicznie w ciagu jednej godz wybralem sie na czechy w piatek na Brutal Assault i z tego powodu nie odpowiadalem 8) tez jestem bardziej za ta impreza niz za ceglowem, na mnie mozna liczyc, nie wiem czy na toyote ale to dopisze na dniach bo cos chyba nie wiem czy da ona rade dojechac tam...

Strzebor 

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 4:20 pm   

W niedzielie wrocilem a dzisiaj zrobilem kompa dokladnie 5 min temu Spotkalem Wita w sklepie cos mi tam powiedzial o tym. Ja pewno pojade z kasa to raczej nie problem!

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 4:24 pm   

ciekawe kto i jak pojedzie bo jak widać zaczęły się wakacje i nie ma nikogo :)
ja pojadę chętnie jak się tylko ze wszystkim obrobię,
namioty zszyje jak powiedziałem z pomocą lutka albo bez zależy od jego chęci

1 namiot już pewnie z pół miecha jeździ u hudego w bagażniku i czeka na oprawienie w skórę więc jeżeli trochę jeszcze pojeździ to na pewno się sam oprawi z nudów

Ja mam zapiździel straszny ale daje rade co jakiś czas tam skrobnąć, strona jest już na nowym serwerze za góra 30 godzin powinna zacząć działać domena wierczanie.pl a póki co awaryjna i działająca zawsze jest www.wierczanie.aneheli.subtech.pl
na serwerze nowym mam nadzieje można będzie poszaleć :)

czy wojmir wie o wyjeździe ? kto miał go powiadamiać?

Lutobor 

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 5:38 pm   

mam checi jutro prawdopodobnie wezme materiał tak jak na gg sie umawialismy:)

Nierad 
Ingvar Karlsson

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 7:13 pm   

Jeśli obszycie tą skórą namiotów to ręczna robota, to mogę pomóc, ale jeśli tego jest dużo to czekałbym na pomoc.

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 8:10 pm   

na razie jest tylko 1 do wykończenia i hudy miał ci go przywieź Witomirze już ze 2 tyg temu

Rościgniew 

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 8:37 pm   

obszycia nie jest dużo. Chodzi o wzmocnienie góry skórą żeby jak to na kiju stanie się nic nie popruło i na dole skórzanych zaczepów na śledzie czy jakieś kołki. Tylko tyle jest do dokończenia. Ogólnie jak sądzę to chwila roboty to będzie.

Rościgniew 

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 12:17 pm   

Dobra gadałem z Ragnarem z Arkony i jesteśmy jak mi napisał w Ciechanowie bardzo mile widziani i żarcie dla nas będzie. Powiedział też że sprzętu mamy wziąć tyle co mamy bo będzie conajmniej jedna walka pokazowa dla publiki bardzo bez ciosów na łeb i ogólnie light i będzie można bez przeszywek się bić bo ma być lekko, długo i bez kontuzji. Wpisał póki co 8 osób więc muszę zrobić ostateczną listę obecności kto na pewno jedzie. Wpisywać mnie się tu szybko. Jak coś jeszcze chcecie wiedzieć to pisać.

Pomścibor 

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 12:22 pm   

no ja sie pisze oczywiscie, jak masz jakies jeszcze Roscigniewie informacje to pisz wszystko co wiesz na temat tej imprezy.

Nierad 
Ingvar Karlsson

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 12:57 pm   

Pasowałoby tarcz dorobić dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w inscenizacji.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 1:57 pm   

Nie wielu chyba takich? Bo pełnoletnich mamy ilu? 5? W tym jedna niewiasta i Dragomir po kontuzji. Zostaje 3. Ale warto tarcze zrobic

Ryba skacze na głębinie,

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Sob Sie 18, 2007 2:45 pm   

jak wyczaruje rękawice to chętnie bym zawalczył tylko pytanie czy pożyczycie mi jakiś sprzęt?
ciekawe ogólnie jak się tam zabierzemy bo kawałek jest, pomścibor pisał że toyota ciężko dyszy, no to pociąg np zostaje, jaka cena biletu i ile kasy ogólnie mamy ze sobą wziąć bo nie wiem ile mam zarobić :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi