Witaj na forum Strona Główna
HomeStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy, imprezy itp.
Autor Wiadomość
Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Wto Lut 05, 2008 5:34 pm   Wyjazdy, imprezy itp.

Właśnie w mojej super pracy kazali mi zaplanować sobie 20 dni urlopu jakie przysługują mi w tym roku
więc nie chcąc strzelać zakładam temat taki, mówcie co gdzie i kiedy planujemy,
szlak orlich itp oczywista też

Zapraszam do portfolio fotograficznego
www.MarcinKulda.pl - fotograf Zduńska Wola

Pomścibor 

Wysłany: Wto Lut 12, 2008 1:26 pm   

1. Małgorzata powiedział(a), dnia: 12.02.08 7:46

Witam szanowne niewiasty oraz wojowników. Wysłalam gońców na trakty, ale sa krnąbrni, i niektórzy wracają bez załatwienia sprawy. Dlatego tez w karczmie przybijam listy, przeczytajcie tym co nie potrafią. czym chata bogata! tradycyjna rozgrzewka przed sezonem. zapraszam!!!!

W imieniu Faktorii Złoty Wołos,
nieformalnej grupy rzemieślniczej,
mam zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji „Obozu Słowian i wikingów”
Obóz zostanie rozbity, tak jak w roku ubiegłym, w uroczysku w Kaniach Helenowskich.
Czas, kiedy jesteśmy otwarci dla publiczności to 26 i 27 kwietnia.
Wczesny termin został wybrany przede wszystkim dlatego, by tradycyjnie rozpocząć imprezą sezon pokazów po roztopach- mamy nadzieję, że pogoda będzie jednak lepsza niż w roku ubiegłym.
Wojowników zapraszam na treningi, może czas rozruszać kości po zimowym śnie?
Kupców i wytwórców zaś zachęcam do odkurzenia swoich kramów i towarów.
Impreza ma z założenia być integracyjną dla środowiska odtwórców wczesnego średniowiecza, ci co się znają poznają się lepiej, a osoby nowe w ruchu poznają starych wyjadaczy.
Jesteśmy otwarci dla publiczności.

Założenia organizacyjne:

• na zgłoszenia grup czekamy do końca marca 2008. Proszę o podanie informacji zasadniczych: ilość uczestników, ilu w tym jest walczących, ilu kupców, ilość namiotów/stoisk, czas przyjazdu. Po otrzymaniu zgłoszeń roześlę informacje o zasadach obowiązujących w trakcie obozowania.
Kontakt : Małgorzata archeoconcept@vp.pl lub 0501-924-423
• Oczywiście przez cały czas obowiązuje wyposażenie historyczne, zarówno ludzi jak i obozu. Prądu nie przewidujemy (chyba, że do nagłośnienia).
• Gwarantujemy wyżywienie, ale w postaci półproduktów- prosimy o zabranie stosownego sprzętu kuchennego. W razie potrzeby możemy użyczyć nasz (kociołki, trójnogi)
• Gwarantujemy drewno na opał, wodę w postaci polowej łaźni, za to klub wprowadza zakaz korzystania z ich bazy wodno-toaletowej.
• Grupom które dojadą WKD zapewniamy transport busem od i do stacji. Proszę o informacje o takiej potrzebie.
• Szczegółowy program wkrótce- gotowość dla ewentualnej publiczności przewidujemy od 11-18 w sobotę, od 10-17 w niedzielę. W piątek na przyjeżdżających czekać będzie gorący posiłek. W sobotę wieczorem mała impreza integracyjna ;)
• Informacje będą zamieszczane na stronnie www.zlotywolos.prv.pl

to z karczmy Midgardu. uwazam ze przydalo by sie tam byc, ale sam tez nie wiem jak to ze mna bedzie bo planuje zakup samochodu niedlugo (miesiac, poltora miesiaca) i mozliwe ze bede wyssany z jakich kolwiek pieniedzy przez to. a przydalo by sie (bynajmniej w moim przypadku) doszyc nieco ciuchow na chlodniejsze dni :)

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 1:27 pm ]
ps. no i wypadalo by sie porejstrowac na tym Midgardzie malpy jedne bo narazie tylko ja jestem. ;)

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Wto Lut 12, 2008 1:32 pm   

gdzie można sie rejestrowac i do czego mnie to zobowiązuje?

Hopla, Hopla, w butelczynie
Wszelka troska zaraz zginie;
Wietrzyk wieje, woda płynie,
Ryba skacze na głębinie,
Legnę sobie ja pod gruszą,
Niech się smucą ci, co muszą!

:dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf:

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Wto Lut 12, 2008 5:30 pm   

dobra ja urlop zaklepałem na
11-21 VII
14-25 VIII

Zapraszam do portfolio fotograficznego
www.MarcinKulda.pl - fotograf Zduńska Wola

Rościgniew 

Wysłany: Sro Lut 13, 2008 12:25 pm   

Fajnie jakbyśmy się na to wybrali, pokazali i poznali nieco ludności. Zobaczymy jak wyjdziemy czasowo. Cieszy mnie że o nas pamiętali bo w zeszłym roku też mieliśmy od nich zaproszenie jednak sprawa namiotowa przyhamowała większość wyjazdów. Do końca marca jeszcze trochę czasu jest więc jeszcze wszystko ustalimy. Ja optuję za pojechaniem tam i przeprowadzeniem przedsezonowej rozgrzewki integracyjnej :D

Odpowiedz do tematu