Witaj na forum Strona Główna
HomeStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dragomir
Wto Paź 16, 2007 11:03 am
Festiwal jakiś
Autor Wiadomość
Nierad 
Ingvar Karlsson

Wysłany: Sob Sie 18, 2007 4:38 pm   

A Wojmir jedzie? Bo ja mógłbym wziąć auto.

Pomścibor 

Wysłany: Sob Sie 18, 2007 7:19 pm   

Będzie wiedzieć po 1 września, bo nie wie czy dostanie wolne w pracy i czy będzie pracował w sobotę

Rościgniew 

Wysłany: Nie Sie 19, 2007 8:16 pm   

Pomścibor i Witomir najprawdopodobniej wezmą furki (wito pewnie nie będzie spał więc już wstępnie rozmawialiśmy że ja będę kierował jak będziemy wracali). Koszty, które nam grożą to zrzuta na benzynę to już chłopaki muszą policzyć ile trza będzie nalać i tu pewnie wpiszą. Więc kasa która jest każdemu potrzebna na ten wyjazd to koszt dojechania i tyle ile zdołacie tam wypić. Żarcie ma być zagwarantowane więc o to się już martwić nie trzeba. Chyba tyle póki co.

Ahaa do przejechania jest około 210km. Najkrótsza trasa:
Zdunia, Szadek, Zgierz, Łowicz, Płońsk, Ciechanów.

Pomścibor 

Wysłany: Nie Sie 19, 2007 10:44 pm   

do przejechania razem 420 km, toyotka zezre paliwa za jakie 128 zl, z tym ze wolal bym jechac we 4 osoby nia, bo nie chce jej dopakowywac bo dupa mi w niej siedzi okrotnie amortyzatorow praktycznie nie ma. zatem 4 osoby wychodzi po 32 zl od mordy, chyba ze zajdzie potrzeba faktycznie upchania 5 osob (ale to jeszcze kwestia dogadania) wychodzi po 26 zl czyli pociagami sie tluc jak to Drago gdzies tam wspominal nie ma najmniejszego sensu.

Rościgniew 

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 10:48 am   

Udało mi się dowedzieć kto będzie tam będzie:
Będzie ok 70 osób.
Drużyny:
Nidhogg
Grody Czerwińskie
Panser Galter Drott
Lech
i jeszcze kilka innych, których nie mam w spisie jeszcze

Do lightowej inscenizacji dla publiczności nie trzeba mieć przeszywek, kolczug ani w ogóle nic bo jak mi pisał Ragnar niektórzy z gołą klatą będą biegali więc to raczej zabawa niż walka. Niepełnoletni oczywiście będą mogli brać w tym udział bo się nikomu nic ma tam nie stać.

Mamy się kierować na błonie pod zamkiem bo tam się będzie wszystko odbywało.
Obok mamy jeziorko i rzekę więc będzie się można przemyć i popływać.
Teraz najważniejsze:
100m od pola jest Browar
250m od pola jest "świat alkoholi" (to taka sieć sklepów z napojami wyskokowymi)
350m od pola jest sklep z jabolami.

Piękniejszego miejsca na festiwal słowiański chyba ze świecą szukać by trzeba.

Pomścibor 

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:26 pm   

"teraz najwazniejsze" no to mnie powalilo do reszty :lol: jeszcze mi napisz ze ragnar Ci to powiedzial (czy jak mu tam) to wogole padne i nie ma takiej mozliwosci zebysmy tam nie pojechali bo cos czuje ze wieczorem tam bedzie kupa smiechu :lol:

Rościgniew 

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 6:09 pm   

oczywiście że Ragnar mi powiedział bo jak by się dowiedział inaczej. Coś czuję że będzie faktycznie niezły ubaw i sami swoi :D

Wilkomir

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 12:05 pm   

Hehe, Ja się pisze na taki wyjazd ;]! (Szkoła może zaczekać :D ) Możecie na mnie liczyć !

Rościgniew 

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 1:05 pm   

hehe i to mnie się podoba :) prawdziwie słowiańska odpowiedź. Witamy znów w gronie internautów :D

PS. Przypominam po raz już milionowy że kto czegoś nie ma to ma jeszcze prawie dwa tygodnie żeby mieć, więc do roboty kruca coby się wyrobił każdy. Inna sprawa jest z tarczami. Jak z tym jest damy radę czy jest lipa okrutna. Z tego co mi wiadomo są ze 3 w miarę się nadające. Pasowało by to też pomalować. Ogólnie ja w czwartek przed wyjazdem wrócę ale nie wiem czy to zdąży wyschnąć przez jedną noc. Może ktoś po jednaj na dwa dni by już zaczął malować to co jest jakoś bo farba chyba jest.
Jakby trza było sklejki to są półki u mnie w piwnicy sklejkowe tylko trza by było zmontować coś zamiast tego. Myślmy teraz póki czas jeszcze jest.

PS2. Jak się mają namioty?? CHłopaki weźcie to zróbcie i będzie z głowy bo jeszcze wyjdzie że znów nie będzie jak jechać.

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 6:32 pm   

farba jest u mnie jak coś się zgłaszać, moja tarcza jeszcze da rade :)
namioty poszył podobno lutek teraz hudy ma je zawieść witomirowi do obróbki i ju, no a ja sie opierdalam z szyciem dla rady bo się boje bo coś ostatnio mi nie pasowało no i szukam roboty bo nie mam kasy a potrzebuje na studia :|
ogólnie załamka

Zapraszam do portfolio fotograficznego
www.MarcinKulda.pl - fotograf Zduńska Wola

Nierad 
Ingvar Karlsson

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 6:55 pm   

A z innym sprzętem obozowym też stoimy w dupie (miski, kubki i takie tam). Ja mam tylko łyżkę. Trochę chujowo jeść z plastikowych tacek :D

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 7:27 pm   

no nie no to nie jest problem, już pomścibor dawno mówił co by do niego na magazyn wpaść i wyzbierać wszystko, a swoją droga można by kiedyś zamówić jakieś miski i kubki drewniane, bo sa lekkie i się nie tłuką, no i tak na marginesie to pamiętam że przynajmniej 2 osoby u nas miały strugać cos takiego właśnie ale nic nie widać ni słychać

Wilkomir

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 8:05 pm   

heh, no miały miały ale się z lekka opierdalały :/. Na miski to specjalnie drewna nie mam no i dłuta, także odpada, a łyżke to się nawet szybko robi tylko też musze dłuto jakieś wykąbinować bo kurde mam o szer. 1 cm:/ Coś Rościgniew wspominał o nożu łyżkowym (nie wiem jak dokładnie wygląda no i materiału na niego nie mam) można by coś wykombinować to bym porobił jeszzce łyżek dla każdego pzrez te pare dni bo nawet szybko idą.

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 8:12 pm   

no to było by spoko bo takto mieli byśmy już komplet minus kubki :) jak będziesz czegoś potrzebował to mów to może mi uda się załatwić,

Wilkomir

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 9:11 pm   

Jak byś mi Rościgniewie wysłał jakieś rysunki jak ma wyglądać ten nóż łyżkowy to bym go sobie skombinował. po za tym do drewna mam bliski dostęp ;]

Rościgniew 

Wysłany: Sro Sie 29, 2007 7:15 am   

Nie no ludzie troszkę samodzielności. Jak już wiecie jak się coś nazywa to spróbujcie wpisać to na googlach to się pewnie znajdzie. Gorzej jak ktoś nie wie że takie coś istnieje to może być problem. Chłopaki no za każdego w googlach wpisywał nie będę jak coś wiem to pomagam. Tak na marginesie noże łyżkowe nie są takie strasznie mało popularne i możliwe że w sklepie z narzędziami czy jakimś Brico się to da kupić. Polecam aukcję na allegro o tym temacie :)

http://www.allegro.pl/ite...owy_frosts.html

bardzo możliwe że się gdzieś da kupić taniej jak się wpisze w googlach to wyskakują jakieś sklepy gdzie są chyba taniej te rzeczy.

Wilkomir

Wysłany: Sro Sie 29, 2007 8:46 am   

Heh, Dzięki. Właśnie szukam na googlach jakichś tanich ale chyba najpierw sam spróbuje coś takiego wykombinować.

Rościgniew 

Wysłany: Czw Sie 30, 2007 7:37 am   

w piątek będę na mieście tu u mnie to się rozglądnę w takim sklepie dla artystów tam mają różnych dłut więc może coś trafię co by się nadawało do dłubania łyżek i innych rzeczy. Tam wybór mają całkiem spory więc jest szansa że będą mieli coś przydatnego.
ewentualnie zerknij na tę aukcję bo to się do łyżek i pewnie innych podobnych rzeczy nada zajebiście.

http://www.allegro.pl/ite...ki_okazja_.html

Co do misek to nie zna nikt jakiegoś stolarza dysponującego tokarką?? Bo może się niepotrzebnie napinamy a kolo za flaszkę czy po kosztach by machnął dla wszystkich misy i kubki byłby spokój, bo na allegro czy gdzieś płacić 50 zeta za michę drewnianą to już jest nieco przegięcie nawet jakby kolesiowi wrzucić 100 bo wytoczyć miskę to chyba kosmos żaden nie jest a nas po dychu wyjdzie i luzik. niech każdy pomyśli czy nie ma jakiegoś wtyka gdzieś.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Czw Sie 30, 2007 9:55 am   

Ja mam super wtyka bo mam tokarke, tylko to jest słaby sprzęt i nie wiem czy dałoby rady zrobić miske. Ona się nadaje do robienia np rączek do noży itd. Więc nie wiem czy sie uda

Hopla, Hopla, w butelczynie
Wszelka troska zaraz zginie;
Wietrzyk wieje, woda płynie,
Ryba skacze na głębinie,
Legnę sobie ja pod gruszą,
Niech się smucą ci, co muszą!

:dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf:

Nierad 
Ingvar Karlsson

Wysłany: Czw Sie 30, 2007 10:51 am   

Ja z Pomściborem obszywamy skórą namioty. Nie jest to wcale taka łatwa i szybka praca, jak twierdził Rościgniew. Proponuję więc, żeby Lutobor dokończył szycie (szczyty) w dwu namiotach, a reszta, która sie niczym przy namiotach nie zajmowała (tj. Bratomir, Wilkomir, Wojmir i Strzebor) skombinowała trzy maszty i kołki do rozbicia namiotów.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi