Witaj na forum Strona Główna
HomeStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dragomir
Wto Paź 16, 2007 11:03 am
Festiwal jakiś
Autor Wiadomość
Rościgniew 

Wysłany: Czw Sie 30, 2007 12:02 pm   

Właśnie czekam aż mi Ragnar coś odpisze bo tam chyba jakiś las jest to może by się udało coś wyciąć do tych namiotów bo z kijami po 2,5m długości to nie wiem czy damy radulca pojechać. Ewentualnie można na rurkach od namiotu to rozbić ale to już będzie chyba nieco lipne rozwiązanie. Ewentualnym pomysłem może być zrobienie samemu składanego masztu. Nie jest to wielki problem a byłby wypas. Nabić rurkę z jednej strony na kija na stałe, drugiego kija dobrze wyszlifować i zestrugać żeby w rurkę wchodził w miarę łatwo i jest maszt, zero filozofii i zbędnego kombinowania. Bratomir, Strzebor i jeszcze kto dodatkowo chce i ma chwilę czasu dacie radę się tym zająć?? (zróbcie maszt ok 3m to będzie szansa go nieco wkopać żeby był stabilniejszy)

Pomścibor 

Wysłany: Czw Sie 30, 2007 4:16 pm   

zakupilem late calkiem fajna nadajaca sie na maszt do tego namiotu tak jak mnie konias mowil wysokosci 2,1 metra, powinno starczyc na maszt do tych namiotow, no i kupilem pare trzonkow do mlotkow :twisted: co by je nieco zeszlifowac i mamy szpile/sledzie jak te lale, do kompletu zakupiony zostal mlotek drewniany co by sie toporem nie pierdolic przy wbijaniu 8)

Wilkomir

Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 7:09 pm   

Kurde, z tego co wiem to w przyszłym tygodniu ma być ochłodzenie, chyba można wziąść śpiwór? bo w 2 lnianych koszulach nie będzie mi gorąco :? Wiem, że będą ogniska i napoje rozgrzewające ale starej tego nie powiem, a ona coś gada, że mam wziąść no to się pytam ;]

Rościgniew 

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 12:43 am   

Ogólnie śpiwory polecam wziąć bo ci co na szlak poszli to wiedzą jak bywa w nocy (nawet w śpiworze) oficjalnie ich nie wyjmiemy ale po cichu myślę że spokojnie się da taki sprzęt przemycić przed wszędobylskim okiem gapiów. Ogólnie chłopaki bezstresowo. Jedziemy się pobawić a nie spicnieć do szpiku chociaż podejrzewam że już gorsze noce za nami były :-)

Wilkomir

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 6:07 am   

Spoko, nie wiem czy łyżek tyle zdążę zrobić do piątku ale może mi się uda bo fajny sposób wynalazłem, zobacze jak będzie to szło.

Nierad 
Ingvar Karlsson

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 6:17 am   

W Zadrudze Wierczan, gdzie byliśmy z Pomściborem używali łyżek do bigosu i myśmy też nimi jedli. A swoją drogą ich żeny świetnie gotują. :D
Ostatnio zmieniony przez Nierad Pon Wrz 03, 2007 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 3:15 pm   

Widać że prawdziwie was przyjęli, jak my byśmy mieli coś takiego zrobić to myślę że nie było by nic, musimy się na takie ewentualności przygotować :)

qwa pogoda jebie sie coraz bardziej no ale gorsze się przeżywało noce ogólnie ja mam problem i nadzieja też ze strojami bo kasa dopiero ma dojść jakaś ale myślę że w jednym łachu przeżyjemy, szlak przeżyliśmy to co nie damy rady :)

ostatki już mamy więc ludzie słuchajcie mnie teraz

jak macie zamiar jechać to montować maszty do namiotów!! jeszcze będą 3 potrzebne 2 po 2,1 min i jeden min 2,6

trzeba namioty skórą obszyć, jak ktoś nic jeszcze nie robił to do roboty bo witu sam nie da rady, zaczęły mu się szkoły a to dość pracochłonne zajęcie jest.

I śledzie, na jeden namiot potrzebne jest ok 13 śledzi jak dobrze policzyłem, chłopaki kupili w bimeksie trzonki do młotków i oszlifowali je na ostro i tym sposobem jeden namiot jest kompletny praktycznie, myślę że jak by już naprawdę nie było co to jakieś gałęzie też się nadadzą, do wbijania śledzi Pomścibor zafundował drewniany młotek więc to mamy z głowy.

Więc jeżeli ktoś chce jechać z nami to do roboty!!!!

Nie wiem jaka jest ostateczna lista kto ma jechać a kto nie sami wiecie najlepiej więc palcami wytykać nie będę :)

Łyżki od bigosu będą spoko myśle że w sklepie nie więcej jak 3 zł za nie damy więc jak Wilkomirze nie dasz rady wystrugać to proonuje się zaopatrzyć,

tylko teraz tak będziemy mieli łyżki od Pomścibora załatwimy garki gliniane itp ale nie ugotujemy nic bo nie mamy żadnego kociołka, więc lipa trochę, niech się każdy rozejrzy może znajdzie się gdzieś coś starego metalowego co by nadało się do gotowania np kaszy.

No i taki pomysł jeszcze, jak ktoś wie że nie jedzie to niech pożyczy sprzęt dla tych co jadą co byśmy się pokazali z jak najlepszej strony bo wtedy niechybnie zaproszą nas znowu

Zapraszam do portfolio fotograficznego
www.MarcinKulda.pl - fotograf Zduńska Wola

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi