Witaj na forum Strona Główna
HomeStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Treningi
Autor Wiadomość
Rościgniew 

Wysłany: Wto Mar 13, 2007 3:10 pm   

dobra to kto się spóźni ileśtam to dojdzie do nas. Ci co dadzą radę biorą sprzęt i idziemy robić foty zawsze już nieco czasu do przodu będziemy. Poza tym jak się spotkamy o 14 to nie jest powiedziane że o tej wyjdziemy bo trza się przebrać wziąć to co potrzebne itd. Jak nie będzie ekipy u Dragomira to znaczy że poszliśmy do lasa już i chyba nie ma się co zastanawiać.

Lutobor 

Wysłany: Wto Mar 13, 2007 4:57 pm   

Chyba raz mozna obiadu nie zjesc, nikt od tego nie umiera.

Lutobor 

Wysłany: Wto Mar 13, 2007 5:27 pm   

A jeszcze jedno chyba w sobote sie nie ofotkuje z powodów technicznych ze tak sie wyraze. Na nastepną sobote bede gotowy.

Wilkomir

Wysłany: Wto Mar 13, 2007 6:30 pm   

No ok to postaram się być o 14 ;] Ja nie mam tylko butów także ofotkuje sie od kostek w górę;]

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Sro Mar 14, 2007 7:18 pm   

bedzie po treningu jakies ognisko na miejscowie?? bo razem ze strzeborem i lutoborem naprawilismy troche tam. tą krótką ławke zrobilismy co ją ktoś rozwalił wzmocnilismy to co sprochniało i zaczelismy robić nową długą jakby nas wiecej kiedyś przyszło.. I gdzie bedzie trening? na tej polanie przed miejscówką?

Rościgniew 

Wysłany: Czw Mar 15, 2007 12:55 am   

według mnie można by jakieś wiosenne ognicho napalić i kiełbachę pożreć w leśnej scenerii co reszta sądzi?? co do treningu to proponuję zrobić na polance około miejscówki coby się może do niej przebiec w osprzęcie bo biegać mieliśmy coś przed treningiem więc rozruszamy się nieco. Chyba że po prostu pójdziemy i tam gdzieś pobiegamy to już do rozważenia, bo sprzętu nie ma aż tyle coby każdy w nim polatał. Obaczymy jak wyjdzie ale chyba będzie dobrze jak wszystko weźmiemy zrzucimy na polance i zrobimy kilka rundek wokół niej coby sprzętu z oczu nie tracić. No coś takiego proponuję.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Czw Mar 15, 2007 7:45 am   

Pasi nam. Chcemy ognisko. każdy weźmie kiełbe i bedzie spoko

Pomścibor 

Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:22 am   

z tym bieganiem w sprzecie to nie przesadzajmy od razu, kondycji nie ma i bez niego a co dpiero jak wrzuce te 20 kg na siebie, jakas rozgrzewka, bieganie pocwiczenie ciosow jakis moze obaczymy...

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:48 am   

mysle że przebieżka nie zaszkodzi i pare skłonów rozciąganie żeby nogi dobrze rozgrzac i wszystkie stawy

Wilkomir

Wysłany: Czw Mar 15, 2007 4:50 pm   

Ok, mi pasuje. Co do tego biegania to nie róbmy z siebie takich nezdarów, a Rościgniew mówi, że troche sprzetu zrzucimy na polane także napewno 20 kilo na sobie nieść nie będziemy. Włączam się do pomocy przy miejscówie, dzisiaj znowu byliśmy, naprawiliśmny tą krótką ławkę co była cała rozwalona i zamiast starego drewna świerze brzozki posadziliśmy :) Wszystko teraz trochę inaczej wygląda no i wygodniej o wiele. Jutro po szkole też się wybieramy do lasku także jak nie będziecie mieli nic do roboty (Rościgniew albo kto) to można się umówic na popołudnie i jeszzce tam porobic żeby w sobote był luksusik ;) A, NO I NIE PIJTA TAM ZA WIELE W PIĄTEK ŻEBYŚCIE NIE MIELI KACA W SOBOTE I, ŻE NIE MOŻECIE BIEGAĆ !!!!;]

Wilkomir

Wysłany: Czw Mar 15, 2007 7:43 pm   

Korde, mam złe wiadomości bo w sobote z rana ma by ładnie ale potem ma padać !! po południu ma by jeszzce w miare ale potem od 19 ma już lac srogo !!

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Pią Mar 16, 2007 9:24 am   

Wilkomir Pisz o której dokładnie albo wpadajcie po mnie to pomogę.
A tak co do treningu to mam propozycje,
lecimy parami i kto przytarga najwięcej albo najlepsze siedlisko w określonym czas dajmy na to 30min to .... i tutaj do pomyślenia
np. zasiada w najwygodniejszym miejscu i nie ma prawa go nikt podsiąść
motyw myśle że jest dobry, bo mobilizujący wszystkich

Zapraszam do portfolio fotograficznego
www.MarcinKulda.pl - fotograf Zduńska Wola

Wilkomir

Wysłany: Pią Mar 16, 2007 2:12 pm   

Tylko, z kąd drewno wziąć na takie "zawody" ?? Tam z tych pociętych już wiele małych nie zostało (takich w miare do podniesienia) a poza tym to wiadomo że jak weźmiesz np. z Rościgniewem to przyniesiecie w 5 min. to troche niesprawiedliwe by było.

Rościgniew 

Wysłany: Pią Mar 16, 2007 11:57 pm   

jak dla mnie to tez troszkę odpada. Nie mam zamiaru psuć ludziom nastroju ale pomysł mija się z celem. 2-3 rundek w koło polany z\s tarczy w zupełności na rozgrzewkę.

Wilkomir

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 8:38 am   

Też tak myśle, choć dziś pięknego dnia nie mamy :) Jakoś to będzie, jak się szybko ofotujemy, zrobimy rozgrzewke myśle tak z 20 min. i powalczymy tak z1 houra to można odrazu ognicho rozpalać a nie czekac do 19. Ja myśle, że do tej 19 to już sie tak rozpada i potem nic z tego nie będzie.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:14 am   

a ja mam nadzieje że wypada się teraz na dobre. przecież jak pisze w prognozie że o 19 to nie znaczy ze wybije tak godziną i lunie deszcz. przecież może też wczesniej zaczac ale oby nie

Rościgniew 

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:17 am   

no i pogoda sie spitoliła na dobre nie wiem czy ten trening w ogóle robić ale zobaczymy jak będzie wyglądało koło 13 niebo może będzie na tyle dobrze coby jednak spotkać się i powalczyć ale ognisko to już nie wiem czy nam się rozpali.

Wilkomir

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:46 am   

Ja to myśle, aby nie pzrerywać treningu. Poprzebieramy sie, pochodzimy, pogadamy, powalczymy, spoko będzie w lesie deszczu nie będzie tak czuć. A ognisko to się rozpali tylko za "ile". Ja wezme jakies gazety typu "wyborcza" na rozpałke. Nie wiem czy kupowac jakies zarcie tam (kiełbe)??

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:49 am   

no wlasnie brak kiełbe? przyniose troche suchych listewek i jakos sie rozpali. trzeba było przykryc wczoraj gałezie tymi gałązkami no ale juz dupa.

Lutobor 

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:56 am   

Wątpie ze cos z tego treningu wyjdzie bo leje i leje.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi