Witaj na forum Strona Główna
HomeStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Majówka
Autor Wiadomość
Lutobor 

Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 5:45 pm   

Tiaa dobre dobre, Strzebor chyba nie pojdzie, ja jestem pod znakiem zapytania ale raczje tak jak to ja.

Wilkomir

Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 11:03 pm   

Ja na 90% ide, 10% zostawiam na wszelki, niespotykany wypadek;] Ogólnie mi się podoba bardzo taki wypadzik. Czyli, że 30.04 chcecie wszystko omówić? jakieś spotkanie? bo nie wiem czy dam rade bo to szkoła chyba jeszcze nie? można by wziąść jeszcze jakiś młotek cały drewniany do tego dłubania posągu ;] ja moge wziąść moje dłutko w razie czego. A jeżeli chodzi o te płyny;] to zabrać się z tym wszystkim będzie ciężko ;] Trzeba coś obczaić albo kogoś do przewiezienia.

Rościgniew 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 12:09 am   

Wilkomirze akurat ty nie masz do końca po drodze coby przyjechać i oglądać co jest do pozabierania, więc jak coś to sobie na pewno poradzimy, obyś tylko się na rano zjawił. Co do płynów to możliwe że coś się uda skombinować coby w czas dotarły.
Jak kontakt z Łodziakiem idzie i czy on w ogóle ma dostęp do forów wewnętrznych czy jak to wygląda.
Pomstek kruca fux gdzie żeś się znowu zaszył że nie piszesz :?:

Pomścibor 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 12:43 pm   

no jestem jestem, Drago nie da rady teraz przyznac mu uprawnien do for, mozesz to Ty wodzu zrobic? jak co to sie postaram Draga sciagnac do siebie co by to zrobil, dzisiaj napisze do lodzianina a konkretnie do Chwalimira o wyprawie. Generalnie ja tez jeszcze stawiam siebie pod znakiem zapytania co do wyprawy (praca licencjacka), Bratomirze dzisiaj przedzwonie do franka i dam znac co i jak.

ps. pewna jest smierc i podatki, wlasnie ide dalej walczyc ze skarbowka ;)

Rościgniew 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 2:36 pm   

Nie no Pomstek jaka licencjacka dwa dni ci różnicy chyba nie zrobią a w weekend majowy to wątpię cobyś ją bronił czy oddawał bo wszyscy mają wolne. Uprawnienia Chwalimirowi mogę dać tylko musi się zarejestrować jako konkretna osoba bo jak dam gościowi to wszyscy będą mogli włazić. Zbierać dobre humory ludzie na wyprawę bo mam kilka kawałów nowych w zanadrzu :)

Pomścibor 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 4:02 pm   

"Gosc" trzeba przemianowac na Chwalimir i nadac uprawnienia.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 4:10 pm   

Ja mogę to zrobić, mam taką władze tu jak Dragomir i Pawlo, a że sobie tu siedze i nie mam co robić to je daje. Jak duże mu dać? Na razie dam mu do działu "Propozycje" a potem sie ustali.

Ok, czekam na info o franku

Dobra, zezwolenia już są. Dajcie mu znać coby wchodził

Hopla, Hopla, w butelczynie
Wszelka troska zaraz zginie;
Wietrzyk wieje, woda płynie,
Ryba skacze na głębinie,
Legnę sobie ja pod gruszą,
Niech się smucą ci, co muszą!

:dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf:

Wilkomir

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 4:20 pm   

Nom jak już będzie wiadomo co z Frankiem to Bratomirze pzredzwoń bo też skórkę potrzebuje;] To piszta do mnie jak już będzie info od Franka.

Chwalimir 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 5:37 pm   

Witam wszystkich juz jako Chwalimir 8) . Na dlugi weekend mam plany, ale mysle ze dam rade je przesonac o 2 czy 3 dni. Wyjazd jak najbardziej mi się podoba. Tylko mam problem ze skompletowaniem stroju, a nie wiem czy sie da jakos temu zaradzic...

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 7:30 pm   

Jak mi Lutobor zszyje spodnie to mogę w sumie mieć dodatkowy zestaw bez butów, tylko nie wiem ile masz wzrostu

Ryba skacze na głębinie,

Chwalimir 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 7:51 pm   

buty akurat koncze szyc. mam 188cm wzrostu.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 8:08 pm   

na to jakies 9cm wiecej ode mnie, heh. A Rościgniewie co z twoim celtyckim strojem? może się nada?

Ryba skacze na głębinie,

Rościgniew 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:10 pm   

celtycką koszulę odziedziczył Wito. Moje spodnie te co miałem powinny się nadać bo ja sobie nowe uszyłem, a w tych kraciastych to nie wiem czy wypada (chyba że pod spód żeby cieplej było) :D . Powinienem mieć już do wypadu drugi komplet ciuchów więc damy radę Chwalimira wystroić odpowiednio. Jedynym mankamentem w portkach starych jest to że mi na Midgardzie się nieco pod kolanem popruły ale to nie problem zaszyć to więc luzik, dajemy radę i do przodu 8)

Drago może mieć problemy z załapaniem się na urlop więc nie do końca wiadomo czy z nami pójdzie, ale jestem jak zwykle dobrej myśli. Zacna grupa nas się szykuje więc jeżeli wszystko się uda to będzie niezły wypad :)

Chwalimir 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 11:16 pm   

Slawa Bogom, Slawa i tobie Rościgniewie. Jesli ten problem jest rozwiazany to na majowce napewno sie stawie 8)

Rościgniew 

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 10:23 am   

Lutoborze czy dasz radulca wziąć aparat, lub ktokolwiek inny, bo fotek by się przydało porobić jak nam wszystko będzie wychodziło (miejmy nadzieję że będzie wychodziło). Ogólnie jak pisałem przećwiczymy walkę, różne aspekty kulinarne w plenerach, jak się uda to wydłubiemy posążek. Jak wszystko się uda to będzie dobrze. Chwalimir dobrze wbił się w czas i będzie do integracji sposobność.
Zrobię też listę wiecową bo uzbierało się już kilka rzeczy o których trzeba pogadać i ustalić. Zwyczajowo zapisuję co ja mam na myśli i jak czegoś nie ująłem to pamiętajcie coby dopowiedzieć:
- kasa bractwowa (jak stoimy ze składkami) i na co wydamy - propozycja zakupienia sklejki na tarcze. Proponuję tym razem tarcze zrobić solidnie i obić ranty skórą żeby jak najdłużej wytrzymały.
- omówienie imprez na których się pokażemy
- wymyślenie co możemy zrobić póki co na pokazie jeżeli byśmy coś organizowali. Możliwe że w ramach testów skombinuję pokaz w podstawówce u starszego (o ile będzie co pokazać).
Chyba tyle póki co... pewnie jeszcze coś wymyślę. Jak coś komuś gdzieś zalega to niech pamięta coby temat podjąć.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 10:55 am   

Aparat chętnie wezme:) tylko jak ktoś może to zapas dodatkowy akumulatorków bo te moje coś słabo trzymają w tym aparacie:) hehe może statyw? to sie ładne filmy nakręci:)

I co do sklejek to koniecznie 10mm maks 12, kurde nie wiecej bo jak znowu będzie 20mm to sie można obsrać:) a jak sie je obije skórą to wytrzymają spokojnie. mam płótno, można będzie obić przydała by się jakaś biała emalia do zagruntowania a potem można malować. bo to będzie przyjemnie wyglądać jak stanie w szeregu z tarczami w jednym kolorze:)

Ryba skacze na głębinie,

Rościgniew 

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 11:43 am   

właśnie do tego zmierzałem aby w końcu wszyscy mieli tarcze w miarę jednakowe i aby to jakoś wyglądało, bo teraz nieco słabizna z tym.

Bratomirze na jakie bateryje chodzi ten aparat? Bo jak na zwykłe paluszki to się kupi paczkę i gitara, toć to grosze kosztuje.

Strzebor 

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 1:05 pm   

Na 100% nie ale chyba pojade !! jeszcze napisze !:D

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 1:47 pm   

No na zwykłe tyle że bateryje to słabo chociaż paczka powinna starczyc:) Lutek weź naładuj swoje na czas i starczy ja mam 4, w aparat wchodzą 2:)

Ryba skacze na głębinie,

Lutobor 

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 1:52 pm   

Mam tylko 3 bo jedne mi sie zagotował :P

Odpowiedz do tematu