Witaj na forum Strona Główna
HomeStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Majówka
Autor Wiadomość
Wilkomir

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 5:18 pm   

Dobra baterie to aż taki problem chyba nie jest, a jak bym wzioł włócznionsa ? da radę? Właśnie, ja na na samą przechadzkę od Zduni to wezme normalne laćki a skórzane wezme do plecaka najwyżej już tam w lesie zmienie bo one nie są tak strasznie dopasowane i chyba bym miał skrzywienie stopy o 180 stopni jak bym tam doszedł;] aż takiego problemu to chyba nie stworzy;] Jak obgadacie w środe sprawy to proszę żeby mi ktoś wysłał mniej więcej taką liste co wziąść co można wziąść itp. i o której się zbieramy i gdzie. Najlepiej na gg mi wyślijcie Bratomir albo ktoś.

[ Dodano: Pią Kwi 25, 2008 5:32 pm ]
A może w ogóle wezme łuczek, mam pare strzałek, kit, że nie hitoryczne ale to raczej pokaz nie będzie coś tam na tarcze też moge skombinować czy sami jakoś coś zrobimy;] i postrzelać sobie można troche i zobaczyć jak to w boju wygląda bo w sumie nigdy nie strzelałem do ludzi:D

Rościgniew 

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 7:02 pm   

nie no nie przesadzajmy, łuk można wziąć ale do siebie strzelać to nie będziemy, bo pewnie pacyn nie ma, poza tym jak ktoś będzie na tyle szczęśliwy jak ja ostatnio to z limem wróci do domu. Łuki można wziąć i sobie postrzelać rekreacyjnie. Wszystko trzeba naszykować w środę wieczorem razem z przydziałami co kto niesie, myślę że wszystko się da skombinować. Chwalimirze o której masz szansę się do nas dostać, żeby było wiadomo o której po ciebie podjechać. Podejrzewam że koło godziny przed wyjściem trza się już spotkać i przebierać. Wyjście planowałbym najdalej na około 7 żeby chociaż przez Zduńską niepostrzeżenie przelecieć. Plan miejsca w które pójdziemy pomału się rodzi i rozważam kilka miejsc żeby też dłużej niż 6 godzin się nie szło :)
Ahaa to samo co łuków tyczy się włóczni. Wziąć można ale walczyć tym raczej nie będziemy, bo nikt nie potrafi a krzywdę sobie zrobić można bardzo łatwo. Proponuję założyć krótsze kijki i też do jakiegoś celu porzucać czy coś w tym stylu.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 7:54 pm   

Tak sobie z Lutkiem dzisiaj rozmyślaliśmy czy jednak nie lepiej będzie się wybrać nad Grabie? Tylko w inne miejsce coby sprzęt było gdzie podwieźć, przynajmniej część. Coś czuje że całego bojowego sprzętu namiotów i od chujca picia i jakies żarcie plus dodatki to będzie cięzko w tak małej grupie

Hopla, Hopla, w butelczynie
Wszelka troska zaraz zginie;
Wietrzyk wieje, woda płynie,
Ryba skacze na głębinie,
Legnę sobie ja pod gruszą,
Niech się smucą ci, co muszą!

:dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf: :dwarf:

Wilkomir

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 11:08 pm   

A tam gadacie;] spoko będzie tam też, nad grabią jest co prawda teraz zajebiście i znam pare wypasik miejsc ale jak już było planowane tam przez piaski i już Rościgniew ma mniej więcej rozplanowane to chyba nie ma sensu wszystkiego zmieniać, picie i żarcie ma być przewiezione lub jakoś inaczej przetransportowane prawdopodobnie więc zostaje nam sprzęt i namioty no i jakieś picie na droge ale też chyba nie wypijemy 10 litrów. Co do łuku i włóczni to wiem, że nie będziemy się napieprzać tym odrazu ale coś takiego ustawionego można pokombinować (to się włóczni tyczy) a co do łuku to chyba masz racje, że raczej do celu se postrzelać można tylko bo pacynek nie ma, umkneło mi to :D ale wezmę. A co do włóczni to grota wezme tylko a tam się jakiegoś patola obczai. Słyszałem dzisiaj w pogodzie na tvn, że od środy ma się pogoda spieprzyć jak zwykle, ale to już norma ;] pożyjemy zobaczymy. Czyli z kąd wyruszamy? od Chudego czy Konia? wiem narazie tylko, ze o 7 rano wychodzimy;]

Lutobor 

Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 11:37 pm   

Super 10 Litrów nie wypijemy.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 8:53 am   

Licz 2l na osobe na dzień. będzie nas koło 7 osób to masz już 14 litrow + pare litrów wody do grzania nad ogniem, także troche jest.

Kupiłem przed chwilą skóre u franka, żółta licowana, całkiem fajna:) miał taką zajebiaszczą ale 2m² także nie bardzo:)
Mam nadzieję że zszyje do czwartku:) W poniedziałek dopiero będę miał grubą skóre na podeszwy

Ryba skacze na głębinie,

Wilkomir

Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 10:02 am   

kurde napisałem, że na droge downy ;] przeczytajcie dokładnie a nie. a reszta ma być przetransportowana więc nie będzie problemu. Ile dałeś za skóre i ile jej jest?

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 10:29 am   

Ja tam sie zasugerowałem odpowiedzią Lutka:) i nie przezywaj nas :) Za skóre dałem bardzo okazyjnie 30zł, żółtawo brązowa licowana dorzucił mi nawet taki średni kawałek tylko akurat taki nieszczęsny że do butów sie nie przyda ,ale może karwas łuczniczy sie wytnie i zostanie dla ciebie czy innego łucznika:)

Możnaby jeszcze bębenek wziąc:)

Ryba skacze na głębinie,

Chwalimir 

Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 6:16 pm   

w czwartek moge byc po 9 rano. Ale jeszcze to sprawdze. Jak bedzie trzeba to mogę sie w środe na zabraniu pokazać. Chciałbym się też dowiedzieć co powinienem zabrac na wyprawe?

Rościgniew 

Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 10:58 am   

kurde po 9 to troszkę lipton Chwalimirze bo plan zakładał wyjście przed 7 i koło 6 zbiórkę w miejscu gdzie sprzęt porozdzielany poukładamy. nie dasz radulca jakoś wcześniej pociągu znaleźć? Z innych kwesti to udało mi się załatwić transport dla płynów i ewentualnych rzeczy których nie zdołamy pomieścić na sobie :D . W środę jeżeli chce ci się to możesz przyjechać i będziemy myśleć co jest do wzięcia wspólnie, ale ogólnie liczę się z tym że masz kawałek do nas i poniesiesz pewne koszta w związku z tym więc piszę szczerze, że sobie poradzimy, jeżeli jednak masz chęć to każde ręce zamieszane w przygotowania są mile widziane. Proszę zerknij jeszcze raz na pociągi czy nie dałbyś rady wcześniej u nas się pojawić.

Z rzeczy do wzięcia hmmm... kurde nie wiem pewnie srajtaśma i nieco kasy na płyny i żarcie - cała słowiańska reszta się u nas chyba już najdzie. Ciuchy dla ciebie już są. Zakupy płynowe będziem robić w środę żeby wszystko już podrzucić do podwiezienia, coby później nie było latania więc jakbyś mógł jakoś określić co i w jakich ilościach dla ciebie kupić (Ogólnie jak sądzę rządzić będzie miód i piwko) to jak się zjawisz to oddasz. Myślę jeszcze czy nie byłoby głupim pomysłem wzięcie śpiworów jakichś grubych na wszelki wypadek. Dwa lotnicze są jak coś.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 1:57 pm   

Ja śpiwora nie mam. i alkoholu nie chce wcale. trza pomyśleć o apteczce na wszelki wypadek :!:

Jeśli chodzi o sprzęt taki obozowo-posiłkowo-obiadowy to co mamy?

Może by namioty przewieźć samochodem razem z piciem?
Wziąc ten wielki plecak wojskowy co go miałem na I wyprawie?

Ryba skacze na głębinie,

Rościgniew 

Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 2:09 pm   

ze sprzętu obozowo- posiłkowego weźmiemy od Pomścibora jakieś michy i też je w auto damy trza sprawdzić jeszcze stan łyżek i ewentualnie dokupić. Apteczkę mogę wziąć moją z auta. Co do plecaka to zobaczymy co będzie do wzięcia, pewnie jakiś sie przyda na napoje na drogę i jakieś produkty spożywcze. Resztę może się uda w jakieś tobołki powrzucać. Chyba wszystko w środę się okaże co będzie tak naprawdę potrzebne.

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 7:23 pm   

Jak już mamy transport to może dorzucić namiot i będą 3? Tak jakby brakło miejsca, albo na wszystkie rzeczy coby nie spać na kolczudze czy hełmie. No i większy obóz by był :) uszyłem podręczną torbe z grubego lnu, może się na coś przyda:) kolorystycznie to pasuje na papier toaletowy ale można tam wsadzić cokolwiek:) O której w środe się spotykamy? bo będę na wycieczce, koło 16 będę w zduni, licząc z dojściem do domu itd to przed 17 mogłbym tam byc

Ryba skacze na głębinie,

Lutobor 

Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 7:49 pm   

super nie przesadzaj max 6 osob idzie to sie pomieścimy

Rościgniew 

Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 8:25 am   

można w sumie 3 namioty wziąć bo będzie raczej co tam powkładać. Najgorzej będzie zebrać wszystko w jednym miejscu bez jakiegoś latania po 10 razy i pewnie będzie to nieco upierdliwe. Ogólnie będzie dobrze mam nadzieję.

Wilkomir

Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 5:47 pm   

Ja też bym mimo wszystko wzioł 3 namioty zabrał, lepszy klimacik będzie;] co do alkona to ja nie stronię;] więc jak co to zakupcie coś ja kaske oddam, napewno mioda jakiegoś (glon gotowy). łukona mojego nie zabieram bo nie ma po co, wezmę grota i zrobie mu zaraz nakładke skórzaną tak coby nikomu nic się nie stało i żeby można było się troche pobić;]

Bratomir 
Leworęki

Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 6:05 pm   

glon jeszcze nie gotowy ale będzie.. No to 3 namioty :)
O której jutro zbiórka? Ile ogólnie składka na żarcie, napoje bezalkoholowe itd?

Ryba skacze na głębinie,

Pomścibor 

Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 9:19 pm   

chopy Karolina sie mnie pytala czy by sie mogla wybrac z nami, ja nie widze szczegllnych przeskod wiec powiedzialem jej ze spoko :)

Lutobor 

Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 12:37 am   

heh to nieźle przynajmniej nie będzie gejowo jak zwykle:P. A tak po za tym to jak bedzie padac to sie zajebe

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 10:59 am   

co do baterii to podrzucę je do hudego 8 sztuk akumulatorków powinno starczyć, jeżeli ni to pisać to podrzucę jeszcze 8 :) uzbierało mi się od starego aparatu

sprawa apteczki to już dawno wałkowana, miała być łatwiona przez pająka ale jak mu się nie udało przez pół roku to proponuje zakupić za bractwowe, teraz Rościgniew weźmie swoją ale pamiętajcie obgadać to na wiecowaniu

mnie qrwasz jak zwykle praca trzyma, pracuje tak nieszczęśnie że aż ...
1 mam wolne
2 od 9 do 21
3,4 wolne

wiec zależnie od odległości mogę iść 1 z wami rano wrócić na wieczór i wpaść 2 na noc
tylko nie wiem ile takie coś będzie trwało, bo jak długo to pojadę historycznym rowerem :)

Zapraszam do naszego sklepu motocyklowego
www.Motocykl24.pl - Sklep motocyklowy internetowy

Odpowiedz do tematu