Witaj na forum Strona Główna
HomeStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dragomir
Pon Gru 08, 2008 11:13 am
ŚWIĘTO PLONÓW
Autor Wiadomość
Radziech 

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 10:35 pm   ŚWIĘTO PLONÓW

Druna Najemna ORGANIZUJE SWIĘTO PLONÓW 20 WRZESIEN
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUZYNY KTÓRE CHCĄ SWIETOWAC TEGOROCZNE PLONY

Rościgniew 

Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 10:08 am   

Myślałem Radziechu że podasz nieco więcej szczegółów. Impreza z tego co wiadomo dotychczas ma się odbyć na MOSIe w Zduńskiej woli. Od rana planowane są treningi bojowe i różne pewnie inne rzeczy w klimacie, na wieczór wspólna biesiada i pogawędki. Jeżeli będą znane jakieś jeszcze mocniejsze konkrety to proszę informuj nas żeby było wiadomo co i jak.

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 10:46 am   

trochę słabe miejsce lepsza była by kempa, to ma być dla gapiów?

Zapraszam do portfolio fotograficznego
www.MarcinKulda.pl - fotograf Zduńska Wola

Rościgniew 

Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 10:50 am   

ogólnie impra ma być dla nas i żadne władze nie będa nikogo informowały (nie będzie to żaden festyn ani nic takiego). Jak ktoś przyjdzie to się popatrzy i tyle zresztą na kępie by było mniej więcej tak samo. Nie wiem jak się biesiada będzie odbywać ale pewnie gdzieś już wewnątrz jakiegoś pomieszczenia - aczkolwiek tego nie jestem pewien. Ogólnie to jest to co ja wiem i w jakiejś części się domyślam, życie zweryfikuje jak będzie.

Pomścibor 

Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 5:14 pm   

dzwonil do mnie Wojmir, wlasnie co by ogbadac owe swieto i byc moze podzielic co i jak. Powiedzialem mu zeby dzwonil do Cierbie Roscigniewie z racji tego ze nie wiem czy ja 20-tego bede w kraju...

Jaksa 

Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 7:33 pm   

Impreza planowana jest na MOSIE. Nocleg w namiotach. Biesiada raczej też plenerowa. Ogólnie to powinniśmy się spotkać i porozmawiać na temat organizacji święta. Propozycja jest taka abyśmy wspólnie je zrobili. Czy kępina , czy mos nie ma różnicy. Na kępinie też będą gapie a nawet będzie ich więcej.

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 8:05 am   

ale kępina jest dalej miasta i macie las, dla mnie to tak jak by robić impre w parku, na kempie przynjamniej 50% widoku masz ok a na mosie wszędzie chałpki i betonowe płoty, podaj jakiś przybliżony termin spotkania i miejsce a się obgada
aha i na mosie to chyba jakieś pozwolenie by trzeba bo normalnie tam nikt nie robi ognisk w przeciwieństwie do kępiny

Zapraszam do portfolio fotograficznego
www.MarcinKulda.pl - fotograf Zduńska Wola

Rościgniew 

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 8:45 am   

nom z racji na okoliczności przyrody i ten... niepowtarzalnej kępina się wydaje lepszym wyborem bo w sumie i tak i tak jak piszesz będzie spanie w namiotach a las będzie na pewno bardziej klimatyczny. Umówcie się co do spotkania bo ja z przyczyn wiadomych pewnie nie będę obecny. Na święto przyjadę i pomogę ile będzie trzeba. Ogólnie ciekawe czy na rozbicie iluśtam namiotów też nie trzeba jakiegoś zezwolenia albo chociaż zgłosić że coś takiego będzie miało miejsce jeśli by to nawet kępina była.

Radziech 

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 8:23 pm   

oto info od Zbyszka:"Witam wszystkich.Pragne przeprosic za zwloke ktora spiesze naprawic.Zapraszam Wszystkich - Nasze Sojusznicznicze druzyny oraz Wierczan ze Zduńskiej Woli na Swieto Plonow do Zduńskiej Woli.Impreza bedzie w dniach 20-21 wrzesnia na terenenie Osrodka Sportu obok stadiony Klubu Resursa.Prawdopodobnie bedzie mozliwosc z korzystania z toalety i prysznicow.Jestem jeszcze w fazie dogrywania sprawy.Planowany jest pokaz walk dla ludnosci i dzieciakow wiec prosze o wziecie sprzetu wszelakiego.Niestety nie dysponujemy zbyt duzymi funduszami wiec upraszamy o wziecie z soba jedzenia. oraz napitkow wszelakich.Prosze o zglaszanie sie do mnie z podaniem liczby osob gdyz musze to tez uzgodnic z wladzami osrodka.Podaje nr.516153524,lub kontakt przez for,Slawa Wam i do rychlego spotkania"... co do pokazu taki warunek za udostepnienie postawiła dyrektorka osrodka, ale moze to byc w formie ze ludzie sie przyglądają, a my robimy swoje

Rościgniew 

Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 12:09 pm   

Impreza przeniesiona w plenery za Zduńską Wolę gdzie będziemy sami na odludziu więc trza wziąć śpiwory, namioty i ciepłe ubrania bo w nocy może nieco ciągnąć po halce. Zadaniem Wierczan będzie nagotowanie gulaszu dla wszystkich uczestników. Ze wstępnych kalkulacji wynika że może być około 40 osób więc gulaszu będzie sporo potrzebne :D . Przydadzą się jak sądzę co najmniej 2 garnki drugi do kaszy bądź herbaty, bądź wody z miodem czy czegoś takiego gdyż pewnie na ciepły napitek będzie chętnych nieco, szczególnie wieczorem.
Proszę o odzew moich ludzi na gg najlepiej żeby nie śmiecić tutaj - zgłaszać się kto będzie bo nadal nie wiadomo ile osób od nas liczyć (kto może nich się zjawi bo będzie jak sądzę bardzo fajne spotkanie).
Szczegóły zakupowe będą uzgadniane w piątek wieczorem - jak się z Wojmirem umówiliśmy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi