Witaj na forum Strona Główna
HomeStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne waśnie i wyzwiska od najgorszych (byle bezosobowe)
Autor Wiadomość
Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 5:22 am   Kolejne waśnie i wyzwiska od najgorszych (byle bezosobowe)

Ostatni temat zamknięty bo przesadą już się stał tutaj lecim z tym samym ale bez kłutni o miecze itp bo ban poleci jakiś!

Zapraszam do portfolio fotograficznego
www.MarcinKulda.pl - fotograf Zduńska Wola

Pomścibor 

Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 10:42 am   

Drago ty nadwrazliwy jestes, to nie byla zadna klotnia :D i zgadzam sie wpelni z ostatnia wypowiedzia Roscigniewa w tym temacie, i o to chodzi i o to chodzi :D http://storm.nazwa.pl/wik...z_z_Lutomierska taki miecz chyba zamowie w armie, nasze ziemie to sa wiec pasuje jak najbardziej, zaraz pisze do army maila, bede chcial zeby calos miala 90 cm dl. Lewusie masz moze gdzies dojscie do "sznurka dwudzielnego, ze swastykami plecionkowymi na skrzyżowaniach". chodzi mnie o wzor tego, nie zachowal sie niestety na tym mieczu, jak nie znajde to mysle ze wezme wzor z innego miecza typu "S"...

i ten helm mam na uwadze:
http://www.allegro.pl/ite...ona_kolcza.html

Pomścibor 

Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 4:31 pm   

http://www.zielarze.pl/slowianie_codzienne.htm Lewus wedlug tej strony jestes niewolnikiem : "Ludzie wolni nosili włosy długie, rozpuszczone, w odróżnieniu od niewolników, którzy mieli włosy krótkie." ja z reszta tez i wodz moj tez :twisted:

LewuSS

Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 6:17 pm   

Co do wlosow teorii jest wiele.. ja bym podyskutwoal.. patrrrrzac na ikongrafie... a co do tej teorii to moze odnosi sie do czasow wczesniejszych.. zreszta ja nie zgadzam sie z takim stwierdzeniam... Co do miecza..poszukaj czegos mzoe jeszcze prostszego.. dobra rada;p glowica nazbyt frywolna..a co do hlemu nie kupj z jednego kawalka..to raczej tylko dla wodz apowinno byc

Wilkomir

Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 7:18 pm   

Już o tym mowa była, kto chce mieć jakiś sprzęt niech go ma czy to jest kolczuga czy hełm byle był by historyczny i pasował do epoki i miejsca jakie odtwarzamy.

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:05 pm   

KONIEC!!!!!!!! już jeden wątek zamknięty sprawa ma byc obgadana na wiecu a nie na forum!!!!!!
Nudzi mi się już być siłą poganiającą ale nie dajecie mi wyboru

Pomścibor 

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:14 pm   

sma sie Drago palisz do poganiania i zabraniasz calkiem konstruktywnej dyskusji z Lewusem, jak to z toba? pogadac sobie nie mozemy? madafaka? :twisted:

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:23 pm   

nie zabraniam! prawie zabraniam gadać o czymś przez 7 stron forum co już była mowa że trza pogadać na wiecu co by każdy wiedział i mógł wyrazić swoje zdanie, nie sądzisz że w kółko zamiast pisać "coś konstruktywnego" jest pisanie o twojim mieczu i tym co kto może a co nie i to jeszcze w gospodzie gdzie każdy sobie czyta, to jest sprawa wewnątrz bractwowa nie sądzisz, lewuss sporo pomógł w tym temacie i napewno na wiecu jego słowa bedą wzięte pod uwagę ale do jasnej ciżemki ile można o tym samym w kółko i nic z tego do końca nie wynika, Przestańta wreszcie, piszta se na kartkach i obgadamy to na wiecu!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

LewuSS

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:32 pm   

Kwestia miecza poruszna aiwlekrotnie nie doprowadzi do nieczego konstruktwynego.. musicie postanwoic pewne rzeczy..albo ebdziecie "srednio" rekonstruwalo..tak jak ogol..a;lbo z straaasznych mrokow zaczniecie robic sie na ultrasow..i niekoniecznie idzie o kase..bo mzona skromnie ale hsitorycznie.. mozecie miec tak jak inni dziwne helmy..bizuterie.. kolczugi miecze itp...ale do czego to prowadzi..to lipna rekonstrukcja.. ktos moze pwoiedziec ze robi to dla klimatu..a wyobraz osbie taki klimat ze przenislbys sie 1000 lat wstecz... i bylbys wytykany palcami zes jakis dziwny..a jakim klimate byloby przeniesc sie w czasie ..siedziec przy ognisku z real wojami... i nie wyrozniac sie jakos szcegolnie?? no dopoki bys nie odezwal sie ta dziwna mowa:) bo sie rozni nasz;p

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:38 pm   

racja! :)

Pomścibor 

Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 6:21 pm   

po czesci racja :D

LewuSS

Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 4:38 pm   

http://einar.delfnet.com/index.html polecam wyrob tego pana.. wzroccie na paski te drugie foto... toporki i wlocznie git.. mozna zamowic konkretne rekonstrukcje;p

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 5:17 am   

świetną sprawe ma z tymi paskami tylko Rościgniew podobno już tydzień nie może do niego się dobić

Rościgniew 

Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 9:01 am   

napisałem do niego raz jeszcze i mam nadzieje że odpowie a jak nie to tak czy siak spróbuję wykuć coś takiego może się uda w miarę. Mam nadzieje że się uda to porobimy może na sprzedanie czy jakoś. Wszystko się okaże jak do domu przyjadę.

Pomścibor 

Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:08 pm   

tak z ciekawosci Lewus... ile siedzisz w odtworstwie? i jakas strona wasza czy cus byla tu podawana? bo moze przeoczylem...

Wilkomir

Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:47 pm   

Była, była, ale łatwo było pzreoczyć bo jak było to zdjęcie grupowe Lewussa i innych to jak kliknołes nad zdięciem na miniaturki czy coś takiego to się włanczała ta stronka ich.

LewuSS

Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 9:42 pm   

To nie moja ekipa... ja bylem w jedenj ktora umarła śmiercią naturalną: w drugiej byłem rozkręciłem sie.. bylo dosc sypamtycznie..ale jakies glupie ozgrywki miedzyludzkie.. bo moja Ania jest moja a nie kogos..tak sie zaczelo.. w odtworstei siedze hmm z 5 lat napewno. a mam 19:p... A tamta stronka to Felag.. dobrzy znajomi.. poki co nie ejstem w jakiejkolwiek ekipie. Ja i moja Ania .. do teog moj kuzyn dajemy sobie rade:)

Dragomir 
Pitu pitu

Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 10:31 pm   

Pozdrowienia dla Ani
a dla tych co prowokują do sprzeczek i je tworzą (jeszcze o dziewczyne, dajta spokój) topór w plecy tylko się nadaje
Pozdrawiam

LewuSS

Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 7:02 am   

Moja Ania jak widac to śliczna słowiańska Panna:).. za pozdrowienia dziekowac dziekowac,,,,
http://a874.ac-images.mys...263141873_l.jpg
http://a142.ac-images.mys...243792141_l.jpg
http://a55.ac-images.mysp...263154054_l.jpg
http://a703.ac-images.mys...243790702_l.jpg

Rościgniew 

Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 7:30 am   

Fakt śliczna słowiańska niewiasta :-) dołączam się do pozdrowień. Niestety niektórzy nie wyznają zasady że dziewczyna kumpla jest święta. I nie będę tu za dużo pisał bo świat jest pełen małpoli i innych kmiotów a takich się powinno w łeb i do rzeki :) .

Odpowiedz do tematu